Zilveren armband, 925/000, met bedels voorzien van goud. Pandora-armband met 2 geelgouden spacers en 20 bedels met goud. lengte 21 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren te paard/pagodes/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/vissen en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren bouilloir, 800/000, met een bolle zilveren kan voorzien van een gelobt decor. Geplaatst op een standaard met brander met gelobt decor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen ca 1884. 20x23x34cm. ca 104...
Hessel de Boer. 1921 - 2003. Zomers stadspark, impressionistisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom met landschap/floraal/vogel decor. Minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Eén salamander aan de zijkant beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Brede geelgouden armband, 585/000, gevlochten model met geslepen bewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 16 mm. lengte 21,5cm. ca 14,6 mm. In goede staat
Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.