Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans bronzen figuur. Man met zeis. L' angelus. Gesigneerd Levasseur (Henri Louis). 1853 - 1934. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Majolica vaas met draak, polychrome. Circa 1890. Kleinere beschadigingen. Afmeting: H 72 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met pioenrozen en goud decor. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lotusbloem, symbolen en karaktertekens. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met diverse figuren/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...
Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese roodlak dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 28 cm. In goede staat.
E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 18/200 mogelijke nadruk. Vele figuren verstrengeld. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 70 cm. In goede staat.
Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Antiek damast kortzwaard met bronzen heft welke voorzien is van adelaar. Bodemvondst. Mogelijk Romeinse Rijk. Met restvergulding. Op heft inscriptie met No. 12 A3, tevens stempels op lemet, onder ande...
Antiek Oosters donderbus pistool met vuursteen en zilver(draad)inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 31cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 38,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.