Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Floraal decor. Eén bord haarlijn + minimale randschilfers. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai kom met Foo-honden decor. Met bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 6,3 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chip. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tempelhond-koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.