Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Marmeren coupes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Amerikaanse spaarpot
Resultaat: 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 500 EUR

Royale geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een brede opengewerkte ovale kop met een getorste rand en filigrain bewerking. En 3 gladomzettingen bezet met een rond cabouchon gesle...

Witgouden entourage ring met diamant
Startprijs 900 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring voorzien van een rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,50 ct, SI-P, TW Merk Desiree. ø56, voorzien van een certificaat.

Zeldzaam vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 950 EUR

Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.

Chinees bord + klapmutskom
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...

Kerfsnede stoof
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...

Zilveren armband met edelstenen
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Armband bestaande uit ronde zetkasten, zigzag bevestigd bezet met een rij rond gefacetteerde amethiststenen en een rij met rond gefacetteerde blauw topazen. ...

Zilveren collier met harthanger
Startprijs 90 EUR

Zilveren collier met harthanger, 925/000, met blauw topaas. Fijn ankercollier met een 2 delige harthanger bezet met rond gefacetteerde blauwmtopazen. Grootte hanger 24x24mm. 46 cm. ca 10,3 gram. Nieuw...

Antieke horloge-houder, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees bewerkt figuur, boeddha met kind op lotusbloem. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Beschilderde zuil
Startprijs 70 EUR

Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Philippe Charriot horloge
Resultaat: 250 EUR

Horloge, Phillipe Charriol, Christopher Columbus anniversary Discovery America 1492-1992. Staal met gouden horlogekast voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met dag- en datumaanduiding en voorzien...

Twee Chinese drakencups
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drakencups met bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Vier delen antieke koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Duitse carbid fietslamp, koperen aker, theepot, doofpot. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met cloisonné. Floraal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Lot tinnen strooiers
Resultaat: 100 EUR

Interessante verzameling antieke tinnen strooiers. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Armband van zilveren dubbeltjes (Wilhelmina)
Startprijs 60 EUR

Armband gemaakt uit 20 zilveren dubbeltjes, 1936-1941, door middel van ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van 2 veerogen. 18 cm. ca 32 gram. In goede staat

Gouden granaat broche
Startprijs 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat

Witgouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een 6 poot chaton bezet met ene briljant geslepen diamant, 0,28 ct, VSI-TCR. Voorzien van certificaat. ø56. ca 2,0 gram. In goede staat

Chinese pot
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met kostbaarheden/zotje bij pagode decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

2 Chinese cups
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met kempvissen decor en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Gouden collier met granaat hanger
Startprijs 120 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met granaat. Fijn gouden venetiaans collier met daartussen een witmetalen element bezet met granaten. Breedte 14,5 mm. lengte 56 cm. totaal ca 6,2 gram. In goede staat

Gouden hanger met granaat
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Peervormige hanger met een rozet bezet met granaatstenen. Grootte 32x16mm. ca 4,0 gram. In goede staat

Lot bloedkoralen
Resultaat: 150 EUR

Lot bloedkoralen, 4 colliers met diverse soorten koralen. Totaal ca 100 gram. in goede staat

5 Chinese Imari kop en schotels
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met tuin decor. Waarvan: Eén schotel, haarlijn heeft, de rest goed. Drie koppen, goed. Eén kop, chip. Eén kop, haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11,...

Zes Chinese Imari schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Eén schotel haarlijn. Andere schotels goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Oorhangers met opaal
Resultaat: 65 EUR

Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Lot edelstenen
Resultaat: 90 EUR

Lot edelstenen met o.a. granaat, carneool en diverse groene stenen.

Houtgestoken figuur, Japan/China
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd Japans of Chinees figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinees zijde-schilderij, Geisha's
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees zijde-schilderij. 19e Eeuw. Twee geisha's in interieur. Vochtvlekken. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijke staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden met een zilveren zilveren ring met meissen porseleinen plaquette, een ring met granaat, een hanger met grote steen, een goud op zilveren choker met granaat en een double ring met granaat ...

Chinese schaal Ø 14,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perziken/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

Lot met schmuck
Resultaat: 80 EUR

Byouteriedoos gevuld met gevuld met o.a. parels, diverse colliers en oorclips. Diverse materialen,

Lot colliers
Startprijs 40 EUR

Lot met diverse colliers, onder andere met rozenkwarts en copal. al dan niet met sluiting. In redelijk goede staat.

2 Oude Chinese munten
Resultaat: 1.800 EUR

Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.

Zilveren collier met filigrainhanger
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 833/000, Grof collier met een filigrainhanger, gemaakt van een halve gesp, gecontourneerd model versierd met knoppen. 8x6cm. Lengte collier 65 cm. Totaal ca 42 cm. In goed...

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas in oker-gele kleur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12,5 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

W.J. Schütz. 1854 - 1933. Landschap met bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 24 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot
Resultaat: 400 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met marmer-achtig glazuur. Vierkant model. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,7 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startprijs 2.000 EUR

Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 250 EUR

Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot Ø 25 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draak in wolken decor. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met rondom Chinese figuren in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Stilleven met vis
Startprijs 200 EUR

Henk Lassche, 1986. 1948 - . Stilleven met vis. Acryl op papier. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,6 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Chinese neksteun
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen neksteun. Sung-stijl. Floraal/vogel decor. Afmeting: 11 x 25,5 x 15,8 cm. In goede staat.

Japanse rijstkom Ø 12 cm.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Zes speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.

Drie antieke (carbid) lampen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil schalen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Engels kabinet
Resultaat: 300 EUR

Engels mahonie kabinet. Victoriaans. Circa 1860. Met gedraaide poten, vier lades en twee deuren. Met origineel beslag. Afmeting: H 220 x B 129 x D 57 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Startprijs 80 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Franse lamp
Startprijs 90 EUR

Antieke Franse Jugendstil porseleinen lampenvoet met koudbeschilderde messing druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Hollandse commode, 1820
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.

Boekenkast, 1920
Startprijs 400 EUR

Boekenkast op klauwpoten met drie deuren. Notenhout. Circa 1920. Renaissance-stijl. Afmeting: B 219 x H 182 x D 52 cm. In goede staat.

Antiek Majolica
Startprijs 130 EUR

Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.

Rode Schuco Mercedes 190 SL
Resultaat: 160 EUR

Rode Schuco Mercedes 190 SL. Western Germany. Nr. 2095. In originele doos + sleutel + afstandsbediening. Afmeting: 7 x 28 x 9,5 cm. In goede staat.

Mahonie commode
Startprijs 200 EUR

Mahonie commode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: B 95 x H 76 x D 46 cm. In redelijke staat.

Mahonie fauteuil
Startprijs 100 EUR

Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.

Grote massief mahonie ovale uittrektafel
Startprijs 200 EUR

Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat

Gebogen secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Hangvitrine van grenen
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H. Muller
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Antiek Japans bronzen figuur, 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Kraai
Resultaat: 105 EUR

Bronzen kraai op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, Dame met hoed
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Dame met hoed. A. Heslelud? Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoor
Startprijs 590 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur met ivoor. Chinese dame in gewaad. Circa 1910. Gesigneerd Peter Tereszczuk. 1875 - 1963. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen figuur op natuursteen. Wandelende jongen met mand op de rug. (zwavelstokhouder) Afmeting: 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse borstbeelden
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met telefoon
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Iittala haan
Resultaat: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Glazen Unica Leerdam vaas AE355
Startprijs 120 EUR

Hollandse Leerdam glazen Unica vaas. Model/type: AE355. Ontwerp Floris Meijdam, 1919 - 2011. Vaas is blauw/groen, transparant gekleurd. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...

Twee Michael Bang vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Majolica paraplubak
Resultaat: 160 EUR

Grote Majolica paraplu-houder met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Biedermeier theeservies
Resultaat: 160 EUR

Vroeg 19e eeuws Biedermeier porseleinen theeservies. Bestaande uit: theepot, koffiepot, melk/suiker set, negen kop en schotels. Met figuren in landschap decor. Eén schotel haarlijnen. Eén kopje chip. ...

Hutschenreuther bord
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.