Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose theebus
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met floraal/kever decor. Eén haarlijn + één bakfout. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

7x Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...

2x Capucijner kop + schotel
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels. Met floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 140 EUR

Antieke Chinese hardhouten gestoken hocker met ranken, koppen en klauwpoten. Met marmeren blad. Afmeting: H 46 x Ø 45 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees/Kantonees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen Chinees/Kantonees porselein met figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 - 25,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

9x Divers Chinees
Resultaat: 140 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.

2 Chinese schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 27,6 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 27,6 cm. In redelijk/goede staat.

6 Chinese kop en schotels
Resultaat: 130 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Lowestoft floraal decor. Vijf schotels goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of beschadigd. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/goede st...

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 130 EUR

Zes delen divers antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie capucijner kopjes, 2x haarlijn. Eén Familie Rose schaal met landschap/floraal/insekt decor, met bodemmerk, goed. Eén 18e ...

Chinese schotel Ø 22 cm.
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met visser/reiger decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese schalen
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.

Chinees Cheng Lung tablet
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot. Deksel niet origineel. Handvat gelijmd. Ongemerkt. Afmeting: 6 x 13 x 9 cm. In matige staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

19x Divers oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met Foo-honden, karaktertekens, draak en bodemmerk19 e. Afmeting: 4 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Wandelstok
Resultaat: 120 EUR

Wandelstok voorzien van een deels zilveren knop met een Aziatische voorstelling met figuren en floraal decor. 91 cm. In goede staat

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees Imari. Twee Chinees porseleinen kopjes + drie schotels. Floraal/figuur/goud decor. Eén kopje gelijmd, één schotel gelijmd. Twee schotels goed. Eén kopje goed. Afmeting: 6 - 11 cm. In...

Twee Japanse Imari borden Ø 24,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden met figuren in interieur/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

3x Chinese figuren
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.

Klein groen vaasje
Resultaat: 120 EUR

Klein Chinees miniatuur vaasje met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 110 EUR

Chinese bronzen boeddha op drakentroon. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinees zijde-schilderij, Geisha's
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees zijde-schilderij. 19e Eeuw. Twee geisha's in interieur. Vochtvlekken. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijke staat.

2 Delen Chinees porselein met A'dams bont
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams' bont decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vier delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuws Imari porseleinen kop. (2) Familie Verte vaas met floraal decor + bodemmerk. (3) Familie Rose schaal + bodemmerk, 4 x 18,5 x 13 cm. (4) 17e - 18e Eeuws bord...

2 Chinese Familie Rose trekpotten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpotten met floraal/vogel decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 110 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese miniatuur vazen met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese capucijne trekpot
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne trekpot met Familie Rose floraal decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 13 x 19 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese/Vietnamese vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese of Vietnamese porseleinen vaas met floraal/karper decor. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas met krijger decor + bodemmerk. Deksel gelijmd. Verder goed. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot op sokkel
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 Chinese klapmuts kommen
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e eeuwse Chinese Wanli kommen van kraak-porselein. Met floraal + figuur in landschap decor. Eén met hengsel. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en vlinder decor. Tuit gelijmd + deksel onderrand chip. Afmeting: 7,5 x 11 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met coulissen/pagode in landschap decor. Eén schotel, goed. Eén schotel, haarlijn + chip. Twee koppen, chips. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In re...

Houtgestoken figuur, Japan/China
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd Japans of Chinees figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antieke wandelstok, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke wandelstok met handgreep van hoorn. Circa 1900. Afmeting: L 89,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met bloembak decor. Twee borden haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijke staat.

2 Chinese kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes tekens bodemmerk en keizerlijke figuren in tuin decor (Kang Xi). Gecontourneerd. Eén chip. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

3 Chinese schotels Ø 11,8 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met kraanvogel in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,8 cm. In goede staat.

2 Chinese Kanton vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselpot. Paradijsvogel/goud/Foo-hond decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

3 Japanse Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met figuren decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.

Drie Japanse pijpvazen
Resultaat: 100 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen met floraal decor. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Chinees tablet van jade met cups
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees jade tablet met zes jade cups. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

6 Chinese koppen
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insecten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 18 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.

6 Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden met Lange Lijs/coulissen decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

5 Chinese schotels Ø 12 - 14 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, waarvan drie met vier tekens bodemmerk. Floraal/landschap decor. Eén schotel haarlijnen in bodem. Afmeting: Ø 12 - 14 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese wierookbrander
Resultaat: 100 EUR

Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met landschap decor. Hals ingekort. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Chinese geribbelde porseleinen dekseldoos met tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 100 EUR

Chinese snuffbottle uit hoorn gesneden. Met decor Chinese godheid. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 30 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Japans porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Heeft gaatje in bodem gezeten. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.

3x Familie Rose borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Diverse Chinese kopjes (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekseldoos met figuren decor en vergulde messing armaturen. Haarlijn. Afmeting: 7 x Ø 8 cm. In goede staat.

4 Delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. (1) 17e - 18e Eeuwse schotel met draak. (2) 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met kikkers en bodemmerk, minimale chips. (3) 18e Eeuwse Queng Lun...

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Japanse bronzen vaas op sokkel
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse opengewerkte bronzen vaas met floraal/paradijsvogel decor op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 14 cm. In goede staat.

3 Chinese Familie Rose koppen
Resultaat: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose koppen met floraal decor. Eén kop heeft twee chips. De andere twee koppen zijn goed. Afmeting: 6,5 - Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse borden, floraal. Kantonese vaas met krijger decor, circa 1900. Familie Rose gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm.

Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

4x Familie Rose koppen
Resultaat: 90 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Resultaat: 80 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur met glazuur. Tang Dynasty stijl. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

4 Chinese schotels Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Drie borden gelijmd + chips. Afmeting: Ø 22 -23 cm. In matige staat.

4 Delen antiek Japans porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier delen antiek Japans porselein. Bestaande uit; twee theebussen, één vaas en één bord. Diverse decors. Afmeting: 8 - 34 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 24 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees porselein (6x)
Resultaat: 80 EUR

Lot Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Vier octagonale schotels, 1800. Eén Queng Lung bord, 18e eeuw. Eén schotel met zilveren montuur. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Twee Japanse of Chinese chocolade koppen
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen chocolade koppen met deksel. Floraal + goud decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees/Japans figuur
Resultaat: 80 EUR

Chinees/Japans porseleinen figuur met bodemmerk. Geisha met bloemen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 11,2 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 5,8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...

Chinese of Perzische bolvaas op console
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenvaas Ø 13,3 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 30 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinees hoofd (van hout)
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...