Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 8,5cm. Totaal ca 48 gram. Nieuw
Zilveren 835/000 theezeefje met gedreven rand. Voorzien van C-voluten en oud Hollandse voorstellingen en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. En een Delfts blauw, nr. 224, lekbakje. Mr. Meier en Zn...
Zilveren klontentang, 833/000, met gecontourneerde gegraveerde klauwpoten. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. 13 cm. ca 28 gram. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van gezaagde bak en graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onduidelijk, ...
Twee kristallen flacons met zilver. 800/000. Kristallen mosterdpot met bewerking en zilveren deksel met getorste rand. 6x8x14cm en een kristallen flacon met bewerking voorzien van zilveren strooidop v...
Lot zilver met een roomkom, 800/000, op ronde voet met ribben, met scheur en voorzien van restauratie, MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd, ø12x6cm en 2 ovale servetbanden, 925/000, met hamerslag, M...
Delfts lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat
Zilveren gourmetcollier, 835/000, met een bolle schakel en voorzien van een veeroog. 39 cm. ca 51 gram. In goede staat
Zilveren collier, hanger en ring, 925/000, met paarse steen. Collier van bolletjes met daaraan een ovale hanger bezet met een zirconia en een grote ovaal geslepen paarse steen. Voorzien van bijpassend...
Lot zilveren sieraden met slavenband, diverse bedels, ringen, broches en colliers. Totaal ca 95,1 gram. Diverse gehaltes.
Lot sieraden met rode kralen, o.a. met bamboekoraal en parelmoer. 3 colliers en 3 armbanden, waarvan 1 van bloedkoraaltjes. In goede staat
Witmetalen horlogeketting met een groot en klein bewerkt veeroog, versierd met een muntrand met munt en een huls. Lengte 43 cm. In goede staat
Ets van Frans Lebret. 1820 - 1909. Landschap met schapen en herderin. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Brandsma. Italiaanse jongen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.
Messing scheepssextant naar antiek voorbeeld. Afmeting: 17 x 24 x 4,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Hardhouten miniatuur-schaakspel met kurkentrekker, wijnstop en thermometer. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Lot van acht diverse antieke strijkijzers. IJzer + messing. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.