Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Boeddhistische figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.

Zilveren zakmes
Resultaat: 35 EUR

Zakmes, 800/000, met zilveren bewerkt heft, met een jugendstil bewerking. 10x80mm. In goede staat

Zilveren oorhangers met libelle
Resultaat: 35 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van een libelle. Oorhaken met hangers in de vorm van een libelle met opaliserende vleugels en paarse stenen. Totale lengte 29 mm. ca 4,1 gram. Nieuw

Zilver vergulde ring Daum
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met een kristallen bloem, amberkleurig, in het kenmerkende Daum pate de verre. Merk Daum. ø54 ø kop van de ring 27 mm. ca 12,2 gram. In goede staat

Lot horloges en onderdelen
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse horloges en horloge-onderdelen. o.a. Junghans, Viking en Kronotron.

Antieke Junghans regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Junghans regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma wierookbrander
Resultaat: 35 EUR

Japanse porseleinen Satsuma wierookbrander met figuren en goud decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 12 x 10 cm. In goede staat.

Japanse rijstkom Ø 12 cm.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinees huisaltaar
Resultaat: 35 EUR

Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese of Japanse dekseldoos, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.

3x Houten kurken
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek slingerglas
Resultaat: 30 EUR

Zeer groot antiek mondgeblazen slingerglas met goudrand + gravering 22 maart 1908 + initialen. Afmeting: H 28,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Lot glazen (19x)
Resultaat: 30 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg herdenkingsbord Ø 22 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Rozenburg-Den Haag polychrome platelen herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid. Jugendstil. Chip. Afmeting: 7 22 cm. In redelijke staat.

2x Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

Chinese scepter
Resultaat: 30 EUR

Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Engelse fotolijst
Resultaat: 25 EUR

Engelse, plated fotolijst met cupido's. Sheffield. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Lot sieraden, divers
Resultaat: 25 EUR

Lot sieraden met 2 koralen colliers, een zilveren hanger met agaat, een pillendoosje met agaat.

Flessen wijn (5x)
Resultaat: 25 EUR

Vijf flessen diverse rode wijn. 1x Gran Reserva 2000 Senor de Gayan. 1x Rioja Reserva 1981 Cosecha. 1x Rioja Faustino V. 1x Rioja Gran Reserva Faustino II. 1x Cosla Blanca Gran Reserva 1970. Afmeting:...

Diverse poststukken
Resultaat: 25 EUR

Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels
Resultaat: 25 EUR

Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.