Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie-delige set pronkvazen
Resultaat: 550 EUR

Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.

Lot bijbels/ plated beslag (12x)
Resultaat: 550 EUR

Lot van twaalf diverse bijbels + psalmboeken. Met onder andere plated beslag. 18e - 19e -20e Eeuw. Onder meer; Friese bijbel en Duitse Lutheraanse bijbel Ad 1779, rest Nederlands. Afmeting: 10 - 18 c...

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere
Resultaat: 550 EUR

Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.

Porseleinen Meissen haan
Resultaat: 550 EUR

Grote witte Duitse Meissen porseleinen haan. Tweede helft 20e eeuw. Ontwerp J.J. Kaendler in 1741 modelnummer 77169 en met nummer 1387. Twee veren stuk af en 1 veer gelijmd. Afmeting: H 42 cm. In rede...

3 Chinese Kang Xi vazen
Resultaat: 550 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met figuren in landschap decor. Eén vaas bovenrand scherf ingelijmd, andere twee vazen goed. Afmeting: H 12,8 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met Europees portret Petrus Boudaan Amsterodamensis + goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas H 42,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met vogels in landschap decor. Haarlijn. Afmeting: H 42,5 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon schaal Ø 18,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met Familie Verte landschap + kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.

Zes Familie Rose borden Ø 25 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + goudrand. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.

Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen
Resultaat: 500 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Ridder trekt zijn zwaard voor poort. Olieverf op linnen. Kleine beschadiging. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Dame met wijnkruik en glas in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Maria met kind
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Maria met kind. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In redelijke staat.

Monogram H.M. 52, Expressionistisch berglandschap
Resultaat: 500 EUR

Monogram H.M. 52. Duitse School? Expressionistisch berglandschap met gebouwen. Verso nr. 431. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Liggende naakte vrouw
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 18/199. Amerikaanse School. Liggende naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 76 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Resultaat: 500 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Originele antieke pathefoon, 1910
Resultaat: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...

Oude messing vogelkooi met speelwerk
Resultaat: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee Franse tafellampen, 1900
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bronzen vijzel
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Mameren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Marmeren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

2 Antieke bronzen kroonluchters
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kroonluchters in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 55 cm. In goede staat.

Turkse medaille
Resultaat: 500 EUR

Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Lot met Märklin loc's (5x)
Resultaat: 500 EUR

Lot met vijf Märklin loc's, HO. 1x 85006. 1x DB01097. 1x 44690. 1x 41334. 1x genummerd 205. Allen ongetest en zonder doos. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met niet origineel uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ranken en fratsen gezicht. Afmeting: H 223 cm. In goe...

Franse kolompendule, 1820
Resultaat: 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Louis Philippe sofa, 1870
Resultaat: 500 EUR

Louis Philippe sofa. Circa 1870. Met gecontourneerde voorkant en rugleuning bewerkt met fraai snijwerk. Afmeting: B 180 x H 96 x D 78 cm. Zithoogte 46 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1830
Resultaat: 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Kast met plaquettes
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse trekpot
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome Doré trekpot met chinoiserie/goud decor. Gemerkt APK. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Set van twaalf 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, ook verso. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met groen/blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop/schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: H 7 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 14 cm.
Resultaat: 500 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x Ø 14,1 cm. In goede staat.

Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinese schenkkan met oester-vormige waterbak. Met Chinees floraal Familie Rose decor. Afmeting: 28 - 36 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,2 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop+schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees familiewapenbord Ø 21,7 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen/goud decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

Familie Rose waterpot + console
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtbruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Flambé vaas H 24,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen flambé oorvaas met creme/rood/blauw verlopen craquelé glazuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Chinese cup, Ø 11 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen hoge cup met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 17,1 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden
Resultaat: 500 EUR

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Antiek Frans secretaire, 1900
Resultaat: 495 EUR

Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.

Stupa met opschrift (Tibet)
Resultaat: 480 EUR

Tibetaanse brons vergulde bel (Stupa) met opschrift. Afmeting: 10 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Zilveren koektrommel
Resultaat: 450 EUR

Zilveren koektrommel, 833/000, rechthoekig model, rijkelijk versierd, met een voorstelling met figuren op het scharnierende deksel. Langs de randen zijn voorstellingen met molens boten en boerderijen ...

Zilveren chatelaine met schaar e.d.
Resultaat: 450 EUR

Zilveren chatelaine aan een rokhaak, 833/000, met schaar, naaldenkussen en naaldenkoker. Rokhaak, 18e eeuw, met figuur en voluten, gestempeld: IR, Hieraan zit jasseronketting met daaraan een schaar m...

Gouden choker met smaragd en diamant
Resultaat: 450 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, gemerkt Vulcain chronometre. De kast en het deksel zijn voorzien van een lijnenbewerking, aan de voorzijde voorzien van een cartouche met monogram; MH. Het horloge is v...

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 450 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Resultaat: 450 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Romantisch wintergezicht
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame in interieur
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 78/199. Naakte dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.

J. Sorolla, Portret Spaanse vrouw
Resultaat: 450 EUR

J. Sorolla. 20e Eeuw. Portret Spaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 38 cm. In goede staat.

Horlogemakers gereedschap
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Twee kapitale pronkvazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 73 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede staat.

Antieke Eisen-Uhr, 1800
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse gepolychromeerde barok Eisen Uhr. Eén wijzer! Originele polychromie. Slagwerk op grote bel + ankergang. Circa 1800. Afmeting: 24 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H. Muller
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man met zeis
Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws Frans bronzen figuur. Man met zeis. L' angelus. Gesigneerd Levasseur (Henri Louis). 1853 - 1934. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Antieke Majolica vaas
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Majolica vaas met draak, polychrome. Circa 1890. Kleinere beschadigingen. Afmeting: H 72 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met pioenrozen en goud decor. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese kom, Ø 18 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen kom met lotusbloem, symbolen en karaktertekens. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese druivenschotel Ø 38,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 8,6 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi klapmutskom Ø 16 cm.
Resultaat: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen schotel met diverse figuren/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Lot Chinees Capucijne porselein (10x)
Resultaat: 450 EUR

Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...

Chinese lakstempel
Resultaat: 450 EUR

Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop+schotels
Resultaat: 450 EUR

Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese roodlak dekseldoos Ø 28 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote Chinese roodlak dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 28 cm. In goede staat.

E. Ebers, Baai met figuren
Resultaat: 425 EUR

E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.

Keith Haring, Mannetjes
Resultaat: 425 EUR

Keith Haring nr. 18/200 mogelijke nadruk. Vele figuren verstrengeld. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 70 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton Triangle tas
Resultaat: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Antiek damast kortzwaard
Resultaat: 425 EUR

Antiek damast kortzwaard met bronzen heft welke voorzien is van adelaar. Bodemvondst. Mogelijk Romeinse Rijk. Met restvergulding. Op heft inscriptie met No. 12 A3, tevens stempels op lemet, onder ande...

Antieke Oosterse donderbus
Resultaat: 425 EUR

Antiek Oosters donderbus pistool met vuursteen en zilver(draad)inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 31cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 425 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Antieke lyra pendule, 1830
Resultaat: 425 EUR

Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Empire muziekstandaard, 1820
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 38,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met figuren
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.