18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke (petroleum)lampen. 4x Glas, antiek (opaline/kristal). 1x Windlicht, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 59 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Grote neogotische kerkelijke kandelaar van messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse stickbarometer. Manticha Fecit London. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Grote Franse handbeschilderde kobalt-blauwe porseleinen tafellamp met floraal/goud decor en messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Interessante verzameling antieke tinnen strooiers. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Hoogwaardige antieke dekseldoos van rozenhout met palissander. Versierd met bandintarsia. Circa 1800. Origineel beslag, slot en sleutel. Afmeting: 11 x 20 x 11,5 cm. In zeer goede staat.
Zes delen antiek. Bestaande uit: Twee grote schuimspanen, juk, et cetera. Afmeting: 47 - 92 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Zeven diverse antieke tinnen borden met diverse stempels. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.
Collectie van tien oude en antieke Duitse tabakspijpen. Divers. Porseleinen pijpenkoppen, met wild decor et cetera. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Lot diversen. Antiek et cetera. Onder andere: Fotolijsten, koekplanken, messing, strijkijzers, marmeren coupes. Afmeting: 20 - 57 cm. In goede staat.
Twee delen koperwerk. 20e Eeuw. 1x Neogotische kaarskandelaar. 1x Maritiem waterkompas, Bergen Norway. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.