Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke trompetten. 1x Cavalerie, één mondstuk mist, één monogram S.W.B. 7. 1x De Prins Freres Brevete Annens 1094, deukjes. 1x Swaine + Adeney 185 Piccadilly London et cetera. Afmeting: 24 - 50 ...
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee Art Deco Cameo glazen plafond hanglampen. Circa 1930. Afmeting: Ø 34 - 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hannovera telmachine in notenhouten kist. Afmeting: 15 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse wijwaterhouders. 2x Porselein, 1x vernikkeld metaal, 1x brons met korenschoven, mogelijk ouder. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee heilig kruizen. Brons en ijzer? Circa 1930 - 1950. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Vier antieke messing briefopeners. 1x Meiji Japan, cloisonné. 1x China, medaillons. 1x Jugendstil met apenkop. 1x Oosters met hoornen vogel. Afmeting 17 - 27 cm. In goede staat.
Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Oud Chinees bewerkt figuur, boeddha met kind op lotusbloem. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristalglazen schenkkannen met stoppen. Amandel geslepen. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Neo gotische messing wandkandelaar. Empire tinnen kraantjeskan. Biedermeier appelketel. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Lot divers antiek. Onder andere; Drie Hollandse tegels, koetsstoof, barometer, keramieken koektrommel, bronzen vijzel. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Lot van 14 munten. 6x Zwitserland. 3x Duitsland. 5x Donau, mogelijk naslag Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Grote neo renaissance bronzen historisme vijzel. Circa 1880. Afmeting: H 20 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke messing cakevorm + handbeschilderde tinnen Friese kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Vier antieke notenhouten koffiemolens. Divers. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 18 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws tinnen lepelrek met zes lepels. Stempels. Afmeting: 36 x 21 x 5 cm. In goede staat.