Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse tinnen klepkan met monogram op deksel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kroonluchters in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil messing kaarskandelaren in bloemvorm. Circa 1905. Afmeting: 18 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee zware messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Putti met hoorn des overvloeds zittend op krokodil. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote neogotische kerkelijke kandelaar van messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen kraagkandelaar met onduidelijke inscriptie. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Set grote messing plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige bronzen kraag-kaarskandelaar. Met schroefdraad. Demonteerbaar. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke messing lampenvoeten met ananassen en marmer. Circa 1910. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee hanglampen. 20e Eeuw. (1) Circa 1930, met messing montuur lampenkap, bij fitting beschadigd. (2) Tiffany-stijl lamp, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x Ø 20 cm. / 25 x Ø 41 cm. In redelijk/goe...
Twee oude/antieke lampen. 1x Opaline glazen petroleumlamp, circa 1900. 1x Beschilderde opaline glazen lampenvoet, was ooit petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Twee Art Deco Cameo glazen plafond hanglampen. Circa 1930. Afmeting: Ø 34 - 35 cm. In goede staat.
Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.
Italiaanse zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vergulde historisme hanglamp met engelen. Circa 1880. Vervuild. Afmeting: L 66 x Ø 78 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen lamp, ballonvormig met glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 50 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil tinnen lampenvoet. Circa 1910. Ontwerper? Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke kerkelijke lamp in gotisch-stijl gemaakt van blik. Waarschijnlijk voor lijkkoets. Met beschildering. Paar ornamenten missen. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
19e Eeuws blikken presenteertablet met floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 29 x 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.
Historisme-stijl messing inktstel met putto. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Russische heilig kruizen van messing. 19e Eeuw of ook ouder. Eén kruis verguld. Eén kruis met verso tekst. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...
Oud/antieke Tibetaanse kopergedreven gebedsmolen met karaktertekens. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Vier boeken over Hollands zilverwerk. Onder andere; meestertekens van Nederlandse goud- en zilversmeden, Fries zilver, zilverlexicon en klein zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...
Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Lot van twaalf diverse bijbels + psalmboeken. Met onder andere plated beslag. 18e - 19e -20e Eeuw. Onder meer; Friese bijbel en Duitse Lutheraanse bijbel Ad 1779, rest Nederlands. Afmeting: 10 - 18 c...
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws antiquarisch boek. Commentarius in Concordian Evangelican. In perkamenten band. 1699. Lichte beschadigingen. Afmeting: 8 x 21 x 27 cm. In goede staat.
Hardhouten miniatuur-schaakspel met kurkentrekker, wijnstop en thermometer. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.
Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hannovera telmachine in notenhouten kist. Afmeting: 15 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse wijwaterhouders. 2x Porselein, 1x vernikkeld metaal, 1x brons met korenschoven, mogelijk ouder. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese borduurwerken op zijde. 20e Eeuw. Vogel/insecten/bloesemtakken decor. Afmeting: H 30,2 x B 32,3 cm. In goede staat.
Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhout gestoken neo gotisch bordenrek met leeuwen decor. Afmeting: 104 x 57 x 10 cm. In goede staat.
Franse gobelin in gotische stijl. Offrande de Coeur. Editions D. Arte Rambouillet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 133 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse stickbarometer. Manticha Fecit London. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Mooie Louis Seize wortelnoten theekist met notenhout + bandintarsia. Origineel slot. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse klarinet. Ongemerkt. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Antieke koffer-grammofoon Maxitone. Circa 1920. Afmeting: 14 x 41 x 31 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.
Moderne decoratieve wereldbol. 21e Eeuw. Messing, bronskleurig gepatineerde voet. Wereldbol is bekleed met leder. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
Grote zilveren 835/000 penning, Prins Willem Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus. 27 April 1967. Gewicht circa 580 gram. In goede staat.
Lot Turkse zilveren munten. Vijftien stuks. Afmeting: Ø 1 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.