Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schaaktafel + spel
Resultaat: 190 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...

Antieke houtgestoken kist
Resultaat: 180 EUR

Antieke houtgestoken kist met ranken decor en houten hengsels. Circa 1880. Afmeting: 46 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met koperband-inleg en koperen pootjes + twee lades. Afmeting: 77 x 78 x 39 cm. In goede staat.

Duitse spinde
Resultaat: 170 EUR

Kleine 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde op sledepoten en ster-intarsia. Afmeting: 55 x 30 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 1830
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met lade en klep. Empire. Afmeting: 75 x 39 x 48 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 170 EUR

Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Biedermeier naaitafel
Resultaat: 170 EUR

Geeboniseerde biedermeier naaitafel met wolhouder. Octagonaal. Circa 1860. Afmeting: 71 x 55 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Franse salontafel, 1870
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten Franse salontafel met vruchtenranken en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 50 x 115 x 101 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize kist, 1800
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met slot. Circa 1800. Afmeting: 60 x 125 x 65 cm. In goede staat.

2 Voor-oorlogse hutkoffers
Resultaat: 160 EUR

Twee voor-oorlogse hutkoffers van metaal en hout. Afmeting: 50 - 86 cm. In goede staat.

Hollandse eiken commode
Resultaat: 160 EUR

Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Hoekkast met snijwerk
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken hoekkast met figuren, ranken en rozetten. Afmeting: 95 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Franse stijl tafel met intarsia
Resultaat: 150 EUR

Franse stijl tafel met intarisa, floraal decor, messing versieringen, etage en lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Halve maan speeltafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.

Octagonale handwerktafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse octagonale empire handwerktafel van palissander, met vier klauwpoten. Afmeting: 74 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse commode, 1820
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.

Hollandse handwerktafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Noord Hollandse origineel gepolychromeerde handwerktafel met wollade. Afmeting: 76 x 55 x 35 cm. In goede staat.

Twee piedestallen
Resultaat: 150 EUR

Twee piedestallen. 20e Eeuw. 1x Notenhout. 1x Majolica. Afmeting: H 57 cm./ H 94 cm. In goede staat.

Witte laden commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse witte barok commode met messing beslag (daaronder gefineerd). 18e Eeuw. Lichte fineerschade. Afmeting: 77 x 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hangvitrine van grenen
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.

Eiken etagere, 1880
Resultaat: 140 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit etagere met hekwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 127 x 58 x 35 cm. In goede staat.

Antieke scharenstoel, 1880
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten historisme scharenstoel, Dagobert stoel. Met leeuwenkoppen en met leder bekleed. Circa 1880. Afmeting: 112 x 66 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten ladenkast
Resultaat: 140 EUR

Hollandse wortelnoten ladenkast met bandintarsia, messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 74 x 127 x 64 cm. In goede staat.