Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 73 cm. In goede staat.
Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede staat.
Antiek damast kortzwaard met bronzen heft welke voorzien is van adelaar. Bodemvondst. Mogelijk Romeinse Rijk. Met restvergulding. Op heft inscriptie met No. 12 A3, tevens stempels op lemet, onder ande...
Antiek Oosters donderbus pistool met vuursteen en zilver(draad)inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 31cm. In goede staat.
Antiek Chinees zwaard + belijmde schede. Met hardhouten heft en bronzen versieringen met schildpad. Stukjes schildpad eraf. 19e Eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Osmaanse ijzeren strijdbijl. Gegraveerd. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met knikloop en centraalvuur. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.
Antiek goedemorgen wapen met gietijzer en houten heft. Circa 1900. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Eén haan mist, verder goed. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws sabel of hertenvanger. Heft vervaardigd met gewei en brons. Afmeting: L 74,5 cm. In goede staat.
Twee Mandau kapmessen. Borneo, plus één maal met ilang van de Dayaks. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 62 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bajonet uit de eerste wereldoorlog. Oxidatie. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.