Vroeg 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselpot. Paradijsvogel/goud/Foo-hond decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met figuren decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen met floraal decor. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insecten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, waarvan drie met vier tekens bodemmerk. Floraal/landschap decor. Eén schotel haarlijnen in bodem. Afmeting: Ø 12 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekseldoos met figuren decor en vergulde messing armaturen. Haarlijn. Afmeting: 7 x Ø 8 cm. In goede staat.