Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

G.J. van Os, Kippen
Resultaat: 90 EUR

G.J. van Os. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

A. Verwey, Kippen in stal
Resultaat: 90 EUR

A. Verwey. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesign., Wintergezicht
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H.B. Dieperink, Bosgezicht met zonnebloemen
Resultaat: 90 EUR

H.B. Dieperink, 1929. 1887 - 1957. Bosgezicht met zonnebloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 90 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Adri Verveen, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 90 EUR

Adri Verveen. 1912 - 1988. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Delftse haven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Delftse haven met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

D. Verstegen, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 80 EUR

D. Verstegen. 1904 -. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

2x Helene, Stillevens met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Helene. Tweede helft 20e eeuw. Stillevens met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

2x Jovanovic Dragan, Landschappen
Resultaat: 80 EUR

Twee achter-glas schilderijen door Jovanovic Dragan. Landschappen met landarbeiders. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse prenten naar Alonzo Perez
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse prenten naar Alonzo Perez. Dorpstraten met figuren. Copyright 1902. Bij Raphael Tuck & Sons London/Paris/New York. Printed in Vienna. Steendruk op papier. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In ...

J. Vijlbrief, Bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. Vijlbrief (1961). 1868 - 1895. Bloemen. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

2x Patrick, Twee havengezichten
Resultaat: 70 EUR

Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boeren vrouw handwerkend bij haard
Resultaat: 70 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boeren vrouw handwerkend bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Prent van de gouden koets
Resultaat: 70 EUR

Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...

L. Hoffmann, Wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram, Meisje met hoed
Resultaat: 70 EUR

Monogram. Onduidelijk. Circa 1920. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse gravure, J. Daulle
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Franse gravure. Les differeus Traveaux Dien port de Mer. Grave par J. Daulle. 1703 - 1763. Met prachtige originele lijst. Gravure op papier. Afmeting: H 46 x B 73 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met bloesems
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met bloesems. Linosnede op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twentse kerk
Resultaat: 70 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Indonesisch landschap
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Resultaat: 70 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Resultaat: 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.