Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

W.J. Schütz. 1854 - 1933. Landschap met bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 24 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 200 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 12,5 x B 7,5 cm. In goede staat.

Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen, Erotisch
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood en citroen
Resultaat: 200 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Monogram F.v.H, Bloemenpracht
Resultaat: 200 EUR

Monogram F.v.H. 1958. Hollandse School. Bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Interieur met figuren
Resultaat: 200 EUR

Twee schilderijen. Ongesigneerd. 20e Eeuw. 18 - 19e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 62 cm. In goede staat.

Armando, Tree
Resultaat: 190 EUR

Armando. 1929 - 2018. Nr. 39/300. Titel: Tree. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65,5 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Tors
Resultaat: 180 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Figuur. Titel: Tors. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 13,5 cm. In goede staat.

H. Daalhof, Musicerende en dansende figuren
Resultaat: 180 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Titel: Boccarinia muziek. Musicerende en dansende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.

Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou
Resultaat: 180 EUR

Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

W. Paerels, Vissersboten in baai
Resultaat: 180 EUR

Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.

J. Nachof?, Vrouwelijk naakt op kleed
Resultaat: 160 EUR

J. Nachof? Tweede helft 20e eeuw. Vrouwelijk naakt op kleed. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 138 x B 90 cm. In redelijk goede staat.

Tilly Moes, Vaas met anemonen
Resultaat: 160 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen, Divers
Resultaat: 160 EUR

Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon, Monalisa. Gesigneerd Ruby. Olieverf. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.

J. Strahn, Duits landschap
Resultaat: 150 EUR

Josef Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Duits landschap met boer, boerin, geit en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret dame
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret dame. Sterk verpoetst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 54 cm. In matige staat.

Twee religieuze achter-glas-schilderijen
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse religieuze achter-glas-schilderijen met Jezus Christus. Verf laat deels los. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met papegaai
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met papegaai. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In redelijke staat.

J. Verbrugge, Ruiters op vossenjacht
Resultaat: 150 EUR

J. Verbrugge. 20e Eeuw. Ruiters op vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Rijtuig met menner
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd? 1886. Onduidelijke signatuur verso. Rijtuig met menner. Olieverf op paneel. Eén beschadiging. Afmeting: H 29 x B 32 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

B. Lieshout, Haan met kip
Resultaat: 150 EUR

B. Lieshout. Haan met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

P.K. 1950, Hollands landschap met zeilboten
Resultaat: 150 EUR

P.K. 1950. Hollandse School. Hollands landschap met zeilboten, figuren en dorp. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.

B. Notenboom, Twee kittens
Resultaat: 150 EUR

B. Notenboom. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

van Schalkwijk, Woestijn landschap
Resultaat: 150 EUR

Van Schalkwijk. 20e Eeuw. Woestijn landschap met bergketen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Jan van der Linde, Platbodems op volle zee
Resultaat: 150 EUR

Jan van der Linde. 1864 - 1945. Platbodems op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 35,5 cm. In goede staat.

N. Eman, Duinen in Brabant
Resultaat: 150 EUR

N. Eman. Circa 1910. Duinen in Brabant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen
Resultaat: 150 EUR

Simon v.d. Berg. 1812 - 1891. Hoenderhof met kippen. Behoeft enige restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Lake Atitlan
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Amerikaanse School. Lake Atitlan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 24 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Gezicht op Aamsveen
Resultaat: 150 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Gezicht op Aamsveen met schaapherder en kudde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In goede staat.

N.C. Penning fecit, Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens
Resultaat: 150 EUR

N.C. Penning Fecit 1859. Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In redelijke staat.

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 140 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. de Jong, Strandgezicht
Resultaat: 140 EUR

J. de Jong. Eerste helft 20e eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede staat.

Jan Arien Deodatus, Berglandschap + Riviergezicht
Resultaat: 140 EUR

Jan Arien Deodatus. 1914 - 1986. Twee houtsnedes. (1) Eigen druk berglandschap 7/15 1962. (2) Eigen druk riviergezicht 5/25 1960. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 12 x B 14 cm. / H 27 x B 17 cm. In g...

Ongesigneerd, Italiaans landschap met figuren
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 47 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met oesters op tinnen bord
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Marc Lamers, Hollandse ijspret
Resultaat: 130 EUR

Marc Lamers. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Corneille, Topless dame
Resultaat: 130 EUR

Corneille. 1922 - 2010. Nr. 89/200. Topless dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 120 EUR

Theo Wolvecamp, '83. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Nr. 29/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

Herman Berends, Twentse boerderij
Resultaat: 120 EUR

Herman Berends, 1970. 1904 - 1986. Lochem. Twentse boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Anna Kerling, Boerenvrouw in interieur
Resultaat: 120 EUR

Anna Kerling. 1862 - 1946. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Bloem + fruit stilleven
Resultaat: 120 EUR

Twee ongesigneerde werken. 21e Eeuw. 1x Bloem stilleven. 1x Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poezen met hond aan het spelen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Poezen met hond aan het spelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Herderin met schapen
Resultaat: 120 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.

A. van Gelderen, Voederen van een paard
Resultaat: 120 EUR

Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.

Venneman?, Abstracte compositie venster
Resultaat: 110 EUR

Venneman? 1973. Nr. 82/190. Abstracte compositie venster. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 39 cm. In goede staat.

P. Delfi, Hollands havengezicht
Resultaat: 110 EUR

P. Delfi. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 - 72 cm. In goede staat.

3x J.A.S. J.A. Smit, Tulpen
Resultaat: 110 EUR

J.A.S. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Drie tulpen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 30 cm. In goede staat.

K. ten Hagen, Hollands riviergezicht
Resultaat: 110 EUR

K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken op tinnen schaal
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

2x Frank Rosen, 2x Abstract
Resultaat: 100 EUR

Frank Rosen. 1946 - . Twee lithografieën, 1994. Abstracte composities. Genummerd. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

J. van der Stap, Dorpsgezicht met figuur bij gracht
Resultaat: 100 EUR

Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Rie de Balbian Verster-Bolderhey, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Rie de Balbian Verster-Bolderhey. 1890 - 1990. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Antiek achter-glas schilderij
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws achter-glas schilderij met mahonie lijst. Circa 1840. Met voorstelling van 'schaatsende' heren. Olieverf op glas. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.

Jan Luyken, Oosterse voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Jan Luyken. 1649 - 1712. 17e Eeuwse gravure. Oosterse voorstelling met kamelen en figuren. Gravure op papier. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

Cor Reisma, Watersnood Nederland
Resultaat: 100 EUR

Cor Reisma. 1902 - 1962. Watersnood Nederland met jongen en geitje. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 45 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Bosgezicht bij Delden
Resultaat: 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht bij Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L.P. Versteeg, Winters dorpgezicht Rothenburg
Resultaat: 100 EUR

Leonard Pieter Versteeg. 1901 - 1992. Winters dorpsgezicht Rothenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

M. Cockx, Naakt dame
Resultaat: 100 EUR

M. Cockx. Belgische School. 1930 - 2007. Naakte dame in dorpsstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram d. 13, Abstract
Resultaat: 100 EUR

Monogram d. 13. Abstracte figuratieve tekening met zwarte inkt waarin getallen zijn verstopt, bomen, varens spin. Tekening op papier. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Resultaat: 100 EUR

A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Bemoedigende engel bij figuur
Resultaat: 100 EUR

Theo Goedvriend. Bemoedigende engel bij figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zouthuisjes Twente
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Expressionistisch landschap. Zouthuisjes Twente. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.

W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Resultaat: 100 EUR

W.J. Alberts. Circa 1930. Boer met schapen op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Resultaat: 100 EUR

D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse ijspret
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. Evans, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 90 EUR

J. Evans. 21e Eeuw. Strandgezicht Katwijk met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

F. van Loensburg, Ploegende boer
Resultaat: 90 EUR

F. van Loensburg. Circa 1920. Landschap met ploegende boer en paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

G.J. van Os, Kippen
Resultaat: 90 EUR

G.J. van Os. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

A. Verwey, Kippen in stal
Resultaat: 90 EUR

A. Verwey. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesign., Wintergezicht
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H.B. Dieperink, Bosgezicht met zonnebloemen
Resultaat: 90 EUR

H.B. Dieperink, 1929. 1887 - 1957. Bosgezicht met zonnebloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 90 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Adri Verveen, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 90 EUR

Adri Verveen. 1912 - 1988. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Delftse haven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Delftse haven met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

D. Verstegen, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 80 EUR

D. Verstegen. 1904 -. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

2x Helene, Stillevens met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Helene. Tweede helft 20e eeuw. Stillevens met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

2x Jovanovic Dragan, Landschappen
Resultaat: 80 EUR

Twee achter-glas schilderijen door Jovanovic Dragan. Landschappen met landarbeiders. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse prenten naar Alonzo Perez
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse prenten naar Alonzo Perez. Dorpstraten met figuren. Copyright 1902. Bij Raphael Tuck & Sons London/Paris/New York. Printed in Vienna. Steendruk op papier. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In ...

J. Vijlbrief, Bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. Vijlbrief (1961). 1868 - 1895. Bloemen. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

2x Patrick, Twee havengezichten
Resultaat: 70 EUR

Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boeren vrouw handwerkend bij haard
Resultaat: 70 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boeren vrouw handwerkend bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Prent van de gouden koets
Resultaat: 70 EUR

Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...

L. Hoffmann, Wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram, Meisje met hoed
Resultaat: 70 EUR

Monogram. Onduidelijk. Circa 1920. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse gravure, J. Daulle
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Franse gravure. Les differeus Traveaux Dien port de Mer. Grave par J. Daulle. 1703 - 1763. Met prachtige originele lijst. Gravure op papier. Afmeting: H 46 x B 73 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met bloesems
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met bloesems. Linosnede op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twentse kerk
Resultaat: 70 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Indonesisch landschap
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Resultaat: 70 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Resultaat: 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.