Geelgouden hanger 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een hanger met geschulpte rand welke versierd is met dubbele getorste randen. Grootte 17 x 22 mm. ca 3....
Lot bloedkoralen, 4 colliers met diverse soorten koralen. Totaal ca 100 gram. in goede staat
Lot bloedkoralen, met diverse snoertjes met ronde kralen, kleine geregen stukjes met kralen, diverse losse stenen, deels geen koraal, en een takbroche. Totaal ca 165 gram
Lot bloedkoralen met diverse colliers met takjeskoraal en een snoer met ronde bloedkoralen, verlopend in grootte. ø4-8mm. 53 cm. Totaal ca 364 gram.
Geelgouden hanger, 585/000, met een ovale rand bewerkt met filigrain en in het midden een hanger met bladdecor en parel. 16x23mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat
18e Eeuws zilveren horloge met snek, 925/000, Engels A.W.W. Co Waltham Mass, ø 49 mm. Met chatelaine voorzien van drie signetten. MT.: J.F. Hullerman, Utrecht. jl.:L:1820. Voorzien van een koperen bes...
Lot met 5 zakhorloges met zilveren kast. incompleet, glas ontbreekt, wijzers los, wijzerplaat beschadigd. In redelijke staat
Lot met diverse horloges en horloge-onderdelen. o.a. Junghans, Viking en Kronotron.
Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat
Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Lot met zeven zilveren broches/hangers, 833/000, 2 broches van bijbelsloten, 1 met Maya voorstelling, een zeeuwse knop en een klein rond broche met steen en een hanger met filigrain en een streekhange...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Zilveren choker met turkoois, BWG, met 7 ovaal bewerkte elementen bezet met turkoois. Breedte collier 23 mm. lengte 45 cm. ca 35,5 gram. In goede staat
Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte achtkantige kop, 18x18mm, in het midden bezet met een halfronde gefacetteerde granaat. ø 61, ca 5 gram. granaat iets afgesleten, ...
Lot met 11 colliers met o.a. parels, agaat, muranoglas en goudsteen. Diverse lengte en diverse sloten, 2 defect. In goede staat
Lot edelstenen met diverse colliers met o.a. agaat, turkoois, rhodochrosiet, amathist, parels en tijgeroog.
Lot met 8 zilveren ringen met o.a. barsnteen en koraal. Diverse gehaltes en diverse modellen. totaal ca 65 gram. In goede staat
Lot sieraden met een zilveren zilveren ring met meissen porseleinen plaquette, een ring met granaat, een hanger met grote steen, een goud op zilveren choker met granaat en een double ring met granaat ...
Lot met 6 zakhorloges, diverse modellen, mechanisch. O.a. Gre Roskopf Patent en F.Bachschmid. Metaal, zilver en double, één glas ontbreekt.
Byouteriedoos gevuld met gevuld met o.a. parels, diverse colliers en oorclips. Diverse materialen,
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat