Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Chinese Kang Xi koppen
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen met floraal decor. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 7,5 x 7,7 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor. Geisha met konijn in tuin/goud decor. Bestaande uit drie kopjes, één kopje minimale chips + vier schotels, twee schotels min...

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen kom met tuin/kippen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Kanton vaas, H 36 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met zeldzaam Familie Rose/krijger/goud decor. Met blauw glazuur. Haarlijnen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom
Resultaat: 225 EUR

Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Twee schotels chip, één schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 12,8 cm. In redel...

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 200 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot Ø 6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinees porseleien boek
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas. Hectagonale miniatuur vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Beschadiging bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.

Familie Rose kom Ø 15,9 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,9 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen encre de Chine kom. 18e Eeuw. Met Europeanen decor. Twee professionele chip restauraties. Afmeting: H 6,4 - Ø 13,7 cm. In goede staat.

Chinese celandon kom Ø 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met rood/grijs glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen cups. 1x Blanc de Chine met dieren en drakenkop. 1x Blauw-wit bloemvorm, floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 13,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees terracotta geglazuurd figuur te paard. 19e Eeuw. Omlijsting later. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. Beschadiging. In redelijke staat.

Chinese lakstempel + houder
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen lakstempelhouder + lakstempel. Met kat-achtig decor + bodemmerk. Afmeting: 3,7 x 6,8 x 6,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen en schotels met landschap decor. 18e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf Chinees porseleinen koppen met landschap/figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Twee koppen goed, twee koppen chips, één kop haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met Foo-honden decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Imari schelpborden
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.