Chinees porseleinen Kang Xi bord met tuin/vogel decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Song-stijl kommen met zwart/bruin + blauw/grijs glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow bord met bodemmerk. Europees decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. 18e - 19e Eeuw. Met zeldzaam decor van tortelduiven + goud. Haarlijnen bodem. Afmeting: 4,5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees brons. 1x boeddha met restvergulding en signatuur. 1x kaarskandelaar met florale gravering, oxidatie. Afmeting: 23,5 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met rondom figuren in tuin decor. Topje deksel gelijmd. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met paradijsvogel/landschap/goud decor. Gecontourneerd. Minimale chips. Afmeting: 22,6 x 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.