Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte pot met fabeldieren/floraal/vlinder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 29 x Ø 35,5 cm. In matige staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Eén bord met haarlijn + chip. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met kraanvogel/bamboe decor. 19e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met coulissen/ribbel decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee minimale chips. Afmeting: 5,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.