Drie delen Chinees porselein. 1x gemberpot met goud decor. 1x blauwe kom + bodemmerk. 1x 18e eeuws bord met tuin decor (chips). Afmeting: 11 - Ø 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/bloem decor. Twee gelijmd, alle borden haarlijn, beschadigd. Afmeting: Ø 16,6 - 22 cm. In matig/redelijke staat.
Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit: Bronzen vaas, 19e eeuw. Kang Xi schotel, floraal, 18e eeuw. Imari bord, 18e eeuw, chips. Drie Mille Fiori kommen, floraal, goed. Afmeting: 14 - Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein, Amsterdams bont. Twee kommen gelijmd. Eén kop goed. Afmeting: 6,5 - 15,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Kleine restauratie. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Queng Lung, Imari. Beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/matige staat.
Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Divers. Elf delen. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee zoutnappen, drie kop + schotels, drie schotels met vis decor. Enkele chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kom met figuren in landschap/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.
Tien-kantige Imari porseleinen schaal met honingraat vlakken, floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met deksel. Met decor van spelende zotjes. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip, verder goed. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose/goud decor. Grootste vaas is goed. Kleinere vaas heeft chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.