Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees beeld
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console eind 19e . Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

Vijf Chinese Queng Lung borden Ø 13,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met chip, één met haarlijn. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels, Ø 10 - 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, Queng Lung, met floraal decor. Eén schotel chips, één schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met zilveren stop
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren stop. Vier tekens bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.

Zes Chinese borden Ø 17 - 24 cm.
Resultaat: 80 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden.Queng Lung + Kang Xi? Tuin/floraal decor. Divers. Chips, haarlijnen, beschadiging, goed. Afmeting: Ø 17 - 24 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel/vlinder decor. Eén gelijmd, één met haarlijn, drie met minimale schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 6 - 8 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf diverse Chinees porseleinen koppen. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn. Twee koppen chip. Eén kop goed. Afmeting: Ø 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese Imari borden Ø 23,6 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23,6 cm. In matige staat.

Drie Chinese borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. 18e Eeuw. Eén bord gelijmd. Twee borden met chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Chips + 1 haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-kantige vazen, floraal. Eén celadon dekseldoos. Eén blauw-witte kom. Eén blauw-witte dekseldoos met zotje. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen plaquette in vitrine-lijst. 19e Eeuw. Landschap met pagodes. Reliëf. Afmeting: H 23,5 x B 14 cm. In goede staat.

Twee Kanton vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x bolvaas met perzik/paradijsvogel decor. 1x blanc de Chine waterdruppelaar. Beiden met bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees emaille
Resultaat: 80 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Twee maal patti pan + hengselmand. 20e Eeuw. Geisha + bloem decor. Afmeting: 7 -11 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. 18e Eeuw. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

9-Delig Japans Satsuma servies
Resultaat: 80 EUR

Antiek 9-delig Japans Satsuma eierschaal porseleinen theeservies met goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, zes kop en schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 ...

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1800. Tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Beide schotels haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Chinese plaquette
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen plaquette in houten lijst. Met afbeelding van Chinese godheid met kraanvogel en kind. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenbeker
Resultaat: 80 EUR

Antieke houtgestoken Chinese octagonale penselenbeker. Landschap/figuren decor. Afmeting: 16 x 13,5 x 12,8 cm. In goede staat.