Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas/pelgrimvaas. Met figuren/floraal/salamander decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw/rood glazuur en houten deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen vazen met tuin/vogel/goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote antieke 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Familie Noir. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met ornamenten + vogel decor. Gaatje in bodem + oxidatie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw, roggehuid-achtig glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Chips rand. Afmeting: Ø 35,4 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap/bergen decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren/ruiter/tekst decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk profecioneel gerestaureed haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Chinese celadon pot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin bij pagode decor. Beiden haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen rolvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en perzikboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met floraal decor. Afmeting: 8 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met waterpartij en vogel decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloemvormige celadon schaal met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 6,8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: Ø 19,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten. Afmeting: H 13,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bloesemtak/vogel decor. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met bloempot decor en verso tekst. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met blauw tuin decor. Met hengselgaten. Afmeting: H 15 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met figuren voorstelling in coulissen decor. Afmeting: H 10 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinese Sung-stijl porseleinen schenkkan met drakenkop, musicerend kind en feniks. Afmeting: H 20 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Balustervorm. Met roze/rood glazuur, olifanten koppen + bodemmerk. Bakfout binnenkant. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met geel glazuur en bodemmerk. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse trekpot met floraal decor, haarscheur. 1x 18e -19e Eeuwse Familie Rose sauciere met floraal/goud decor. Kleine randrestauratie. Afmeting: 18 - ...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met bodemmerk. Mille Fiori decor. Afmeting: H 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur en groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,3 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met figuren in tuin decor en keizerlijk geel. Minimale chip. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Bestaande uit: vier dekseldozen en twee bolvazen. Floraal decor. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Chinese terracotta geglazuurde schotel met floraal decor. Afmeting: H 2 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen bord met Scheveningen decor. Hollanders in de duinen. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Grote antiek Chinees porseleinen pot met waterpartij, vissendecor en tekst, gerestaureerd 22,5x46cm. In matige staat.
Chinees porseleinen schenkkan met salamander. Song-stijl. Met bruin glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met zwart glazuur en floraal/olifanten reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met mangaan-kleurig floraal decor. Afmeting: 16 x 15 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met watervogel decor. Blauw-wit. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal staande op zes pootjes. Octagonaal. Met goudrand en bruin craquelé glazuur. Afmeting: 5,5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song-stijl kom met reliëf floraal decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,4 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels. Met landschap decor. Minimale chip. Afmeting: 4 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschalen. Tuin decor. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Roodbruin glazuur met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese Peking glazen snuffbottle met eend en vis decor. Met stempel. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee prachtige Japanse Meiji cloisonné vazen met draken/paradijsvogel decor. Circa 1850 - 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogels in tuin/goud decor. Eén bord gaaf. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,3 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met kraanvogel/feniksen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.