Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schaal Ø 22,8 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese Yixing vaas, H 37 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Japanse of Chinese Yixing vaas met draak in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (div.)
Resultaat: 250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Tuindecor met vazen + bodemmerk. Bestaande uit: drie koppen + zes schotels. Vijf schotels goed, minimale schilfers. Eén schotel haarlijn. Kopjes mini...

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met Familie Rose/geisha's in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop/schotels
Resultaat: 250 EUR

Vijf Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + karaktertekens. Eierschaal. Afmeting: 3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e Eeuw. Met kustplaats/tuin/pagode/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15,4 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren onder parasol in landschap decor. Minimale schilfers. Afmeting:4 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijnen hals. Beide deksels chips. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 7 - 7,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari vazen, H 9 - 10 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met tuin decor. Eén goed, drie beschadigd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese Familie Rose drakenschotel met goud, verso floraal + tekens. Bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Antieke Satsuma bloempot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse Satsuma bloempot/jardiniere met figuren/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Mooie kwaliteit. Afmeting; 19 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Verte Mei Ping vaas met landschap/pagode/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Drie zeldzame Chinese Familie Verte borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/kraanvogel decor (emaille). Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 250 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Chinese 4-kantige celadon vaas, H 31 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met olifanten koppen en wit craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur en bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kandelaar montuur, H 25 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kop en schotel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Met feniks in landschap/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.