La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Bolle slavenband met scharnier en bakslot aan de bovenzijde voorzien van briljant geslepen diamanten. Breedte 4,5mm. totaal ca 0,65 ct. ø 59x51mm. ca 14,6 ...
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.