Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...
Grote antieke 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...
Geelgouden hanger, 585/000, met een streepagaat. Hanger met een geschulpte opengewerkte rand bezet met een ovale witte streepagaat. Grootte hanger inclusief oog 39x23mm. ca 5,5 gram. In goede staat
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zilveren armband en broche met malachiet en amethist. Armband, 925/000, met 4 gekrulde schakels bezet met malachietmozaïk voorzien van bakslot, breedte 13 mm, lengte 18 cm. En een markiesvormige broch...
Geelgouden hanger, 585/000, met onyx en mozaïek. Lange traanvormige hanger voorzien van een bewerkte geschulpte rand, bezet met een onyx met daarin in een ovaal met een mozaïekvoorstelling. Grootte in...
Twee Oosterse Kelim kleden. Rood + aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 156 x 111 cm./167 x 114 cm. In redelijk/goede staat.
Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met Foo-honden decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk profecioneel gerestaureed haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.