Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Drie met stop. 20e Eeuw. Chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 41 cm. In goede staat.
Facetgeslepen kristallen dekselcoupe. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote ruit-geslepen kristalglazen vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 21 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur in Murano-stijl. Paddestoel-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote glazen groen/witte fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote geplooide roze fruitschaal van glas met zwarte rand. 21e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 44 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Verliefd paar. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Ganzen. 0/1400 109 609. 20e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 15 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bordje met zotjesdecor. Voorzien van gecontourneerde zilveren beugel, 833/000, gemaakt uit een bijbelsot met bandelwerk en parelrand. ø 16x14cm. In goede staat
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...
Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen (hang)bloempotten met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha/peterselie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten sieraden kastje met messing applicaties en mineraal gesneden amuletten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinees republiek spekstenen gesneden figuur. Vrouw met vis op tablet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.