Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 500 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet in het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, en daaromheen een rand met briljant geslepen d...

Gouden brede ring met diamant
Resultaat: 500 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten geklemd tussen de band waarin aan weerskanten een balk zit met 4 briljant geslepen diamantjes. T...

18e Eeuws Franse lantaarnklok
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Franse lantaarnklok met vergulde wijzerplaat en emaille cartouches. Spillegang en slagwerk. Afmeting: 44 x 26 x 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas/lampenvoet
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas. Lampenvoet met draken decor en ribben. Gaatje voor snoer in bodem(merk).ca 1900 Verder goed. Afmeting: 31,5 x Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden broche met parel en diamant
Resultaat: 500 EUR

Elegante geelgouden broche, 750/000, met diamant en parel. Broche in strikvorm fraai versierd met floraal graveerwerk. De strik is voorzien van witgouden band met 3 diamanten met daaraan een witgouden...

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met groen theeglazuur en vissen decor. 1x Porseleinen bord met rood glazuur en bodemmerk, randschade. Afmeting: Ø 16 x 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Duits speelgoed
Resultaat: 500 EUR

Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

15-Delig Japans Satsuma theeservies
Resultaat: 475 EUR

15-Delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met figuren/goud decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker/melk set, twaalf kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - ...

2 Chinese Queng Lung dekselvazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale kangci dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon kom Ø 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kruik Ø 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese bronzen kruik met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord Ø 21 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Grote antieke Delftse plaquette
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Resultaat: 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht en onyx basement. Schaatser. Circa 1900. S. Bertrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Hollandse zilverkast, 1850
Resultaat: 450 EUR

Hollandse Willem III zilverkast in Horrix-stijl met gebogen glas en spiegels. Circa 1850. Afmeting: 200 x 86 x 41 cm. In goede staat.

Antieke Franse kolompendule
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kolompendule. Eerste helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Vlek rechtsboven. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse skeletklok, 1800
Resultaat: 450 EUR

Vuurvergulde Franse Louis Seize skeletklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Antieke speelgoed poppenwinkel
Resultaat: 450 EUR

Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Johan Rockx, Rotterdamse kade
Resultaat: 450 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/hand met zwaard/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese Yixing censer Ø 12,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen censer staande op drie poten, met verlopen glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 25 x 27 x 23 cm. In goede staat.

Massief eiken 2-deurs kast
Resultaat: 450 EUR

Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.

Onyx zuil met draaiplateau, 1870
Resultaat: 450 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.