Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes delen Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Bestaande uit: vier dekseldozen en twee bolvazen. Floraal decor. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop en schotels
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie koppen + vier schotels. Eén schotel chip, twee koppen goed, één beschadigd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap/bergen decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 600 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom
Startprijs 750 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...

Lot Chinees Kang Xi porselein (6x)
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinese Kang Xi kop en schotels. Divers. Bestaande uit: Twee schotels + vier koppen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 13 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, één kop goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 x Ø 12 cm. In redel...

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. 1x Floraal/vleermuis/draak decor. 1x Klein, chip tuit. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose plantenpot Ø 13,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose plantenpot met bloesemtak/vogel/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 11 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.

Chinees beeld
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console eind 19e . Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

Chinese blauwe schotel met draken Ø 22,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen beeld
Startprijs 150 EUR

Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese gouaches op zijde
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.