Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....
Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Twee prachtige Japanse Meiji cloisonné vazen met draken/paradijsvogel decor. Circa 1850 - 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/rode draak decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen vazen. 1x Knobbelvaas met gouden draak en bodemmerk. 1x Groenglazuur vaas met bodemmerk. 1x Porseleinen vaas met blauw glazuur en floraal reliëf, met bodemmerk. Afmeting: H 8 ...
Chinees porseleinen celadon schaal met grijs glazuur + craquelé. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung trekpot met 19e eeuws zilveren montuur. Beschadigd. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.