Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese theebus, H 13 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en vlinder/kostbaarheden decor. Deksel gelijmd. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 19,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met oren
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Startprijs 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese theebus met zilverwerk
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. 18e Eeuw. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 13 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kippen decor, H 13,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met kippen decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,7 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 27,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/pagode decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijke staat.

5x Antieke Satsuma borden Ø 18 - 30 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren/goud decor. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 18 - 30 cm. In goede staat.

Satsuma bloempot + wandschotel
Startprijs 120 EUR

Twee delen antiek Japans Satsuma aardewerk. Figuren decor. Circa 1920. 1x Bloempot. 1x Wandschotel. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Japanse vaas
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma vaas met rood glazuur, draken en geisha decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 19 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met koraalrood glazuur en floraal goud + tekst decor. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1800. Tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Beide schotels haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met geisha/spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Twee pijpvazen, 19e eeuw, één chip voet. En een Queng Lung-stijl schaal met landschap decor. ...

Vier Chinese schotels met Lange Lijs decor Ø 10 - 11 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop Ø 9,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop met tuin/vogel decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinese terracotta geglazuurde schotel met floraal decor. Afmeting: H 2 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese theepot
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen theepot met figuren/landschap decor + tekst. Afmeting: 12 x 17,5 x 6 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.