19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en vlinder/kostbaarheden decor. Deksel gelijmd. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. 18e Eeuw. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met kippen decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/pagode decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren/goud decor. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Satsuma aardewerk. Figuren decor. Circa 1920. 1x Bloempot. 1x Wandschotel. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma vaas met rood glazuur, draken en geisha decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met koraalrood glazuur en floraal goud + tekst decor. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1800. Tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Beide schotels haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met geisha/spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Twee pijpvazen, 19e eeuw, één chip voet. En een Queng Lung-stijl schaal met landschap decor. ...
Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop met tuin/vogel decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese terracotta geglazuurde schotel met floraal decor. Afmeting: H 2 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen theepot met figuren/landschap decor + tekst. Afmeting: 12 x 17,5 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.