Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.