Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met witte zoetwater parel, ø8mm. In goede staat.
Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Lot met zes armbanden, met 3 zilveren slavenbanden, één voorzien van gravure, een zilveren klemband met dolfijnen een zilveren bewerkte rinkelband en een witmetalen rinkelband met een plaatje. Totaal ...
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ringen bezet met een rechthoekige geslepen zirconia, kleurloos of roze. Breedte 16 mm. ø53 en 54. totaal ca 33 gram. Nieuw
Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.