Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Geelgouden streekhanger/ broche
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Startprijs 60 EUR

Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Verzameling Nishapur figuren (32x)
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Antieke opaline tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Vier delen antiek tin
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

Zeldzame kraantjeskan, 1780
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Twee Franse Charles Dix kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.

Glas-in-lood hanglamp
Startprijs 70 EUR

Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Drie antiquarische boeken
Resultaat: 40 EUR

Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.

2x Chinese klankinstrumenten, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Erres radio, 1950
Startprijs 45 EUR

Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.

Heilig kruis
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Grote koperen plantenbak, 1880
Startprijs 120 EUR

Grote antiek historisme kopergeslagen plantenbak met leeuwenpoten/koppen en floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.

Antieke passerset in presenteerkist
Resultaat: 40 EUR

Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.

Album met ansichtkaarten Enschede
Startprijs 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Twee kerkkandelaren
Startprijs 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 130 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.

Zes-delgie messing haardset
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse messing haardset met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Zes-delig. Afmeting: 121 x 43 x 41 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek 16e
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam 16e eeuws antiquarisch boek. Perkament. Anno 1571. VI. Tomus Operum. D. Avrelii. A.V. Gustini Hip Ponensis Episcopi. Rug licht los. Afmeting: H 39 x B 25 cm. Verder in goede staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.