Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie spiegelbonheur
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen trekpot met figuren in landschap decor. Afmeting: 14,5 x 19,5 x 12 cm. In goede staat.

Franse precisie regulateur
Resultaat: 950 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Twee Perzische kleden
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 147 x 100 cm./201 x 137 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Heilige Petrus
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 300 EUR

Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Drie lachende Chinesen
Resultaat: 550 EUR

Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Resultaat: 350 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Chinees Blanc de Chine figuur, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands kabinet
Startprijs 1.200 EUR

Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.

Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 40 EUR

Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.