Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Twee prachtige Japanse Meiji cloisonné vazen met draken/paradijsvogel decor. Circa 1850 - 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met grijs glazuur + craquelé. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung trekpot met 19e eeuws zilveren montuur. Beschadigd. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 28 - 54 cm. In goede staat.
Drie oude Indonisische krissen. Plated of Djokja. Afmeting: L 47 - 48 cm. In goede staat.
Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.