Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 350 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese kom + zeepstenen fiuguur
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Twee Japanse Meiji cloissoné vazen, H 16 cm.
Startprijs 220 EUR

Twee prachtige Japanse Meiji cloisonné vazen met draken/paradijsvogel decor. Circa 1850 - 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese parapluhouder/ vaas in Kang Xi-stijl, H 60 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse sierschotels
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met grijs glazuur + craquelé. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 33 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung trekpot
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung trekpot met 19e eeuws zilveren montuur. Beschadigd. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 600 EUR

Chinese bronzen boeddha met restvergulding en merktekens op de rug. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 950 EUR

Prachtige witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een 6-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,85 ct, met een mooie kwaliteit en kleur. ø 55. ca 3,0 gram. In zeer goe...

Gouden collier met limoge hanger
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden ankercollier met hanger/broche, 750/000 met limoges. Grote ronde limogeshanger, ø 48 mm, voorzien van een fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een ronde geschulpte rand met bewerking. ...

4x Keramiek
Resultaat: 90 EUR

Drie delen keramiek. Bestaande uit: Jugendstil Mettlach Villeroy & Boch vaas met floraal decor, Nr. 2435. Art Deco suikerpot, Gouda Plazuid. Gouda Zijpendaal plateelvaas. en een tabakspot, Afmeting: 1...

Antieke Duitse steengoed vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Platelen klokkenstel (Gouds)
Resultaat: 350 EUR

Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 28 - 54 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Indonisische krissen. Plated of Djokja. Afmeting: L 47 - 48 cm. In goede staat.

Penvuur pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.