Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 81 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
Hollands schrijfbureau. Willem III. Mahonie. Onder met twee deuren met daarachter schuifladen en archiefvak met lades. Bureaublad is uitschuifbaar. Afmeting: H 165 x B 145 x D 78 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.
Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 147 x 100 cm./201 x 137 cm. In goede staat.