Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos in hartvorm. Met karper decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x 10,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.