Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Drie borden chip. Eén bord haarlijn. Eén bord, goed. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.