Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.
Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken Heilig kruis met lindenhouten gesneden corpus. Neo gotisch met ranken en draken. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen met schelpen. Cameo + parelmoer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.
Lot van vijf locs. Onder andere; (1) Roco diesel loc 4155. (2) Roco loc 51232. (3) Fleischmann 55-4155 + (4) 39-103 + (5) DB 151 030-4. In ongeteste staat. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalderklok met kwartierslag en speelwerk. Met cilinder en kam + kwartel. Afmeting: 60 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal/dieren decor. Afmeting: 166 x 248 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plated figuren. Jockey's. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Lot van 10 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 15 - 9 cm. In goede staat.
Lot van 6 Hummel figuren. Onder andere: First love, April shower, Am scheideweg, twee dansende meisjes, twee beeldjes met tekst. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Medische buste van porselein 'Phrenology'. By L.N. Fowler. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schaal. Octagonaal. Met figuren in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 8 x 36,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas. Lampenvoet met draken decor en ribben. Gaatje voor snoer in bodem(merk).ca 1900 Verder goed. Afmeting: 31,5 x Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/goud (emaille) decor. 18e Eeuw. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse Satsuma bloempot/jardiniere met figuren/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Mooie kwaliteit. Afmeting; 19 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met landschap decor. Republiek-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/kraanvogel decor (emaille). Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinese Yixing trekpot met kersenbloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen geisha met trommel en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose chicken kom met kippen/figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap/herten/vleermuis/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met zeldzaam Familie Rose/krijger/goud decor. Met blauw glazuur. Haarlijnen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren mand, 835/000, ovaal model met een gecontourneerde rand, voorzien van floraal zaagwerk met rasterbewerking. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.: A.Presburg & Zn, Haarlem, ...
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde ijzeren kerstboomstandaards. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 312 x 208 cm. In goede staat.