Ongesigneerd? Circa 1900. Rustende boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.
C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,
Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...
Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren veren. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 160 x 80 x 58 cm. In goede staat.
Grote Leerdam glazen Serica (nr. 70) schaal uit 1946. Amber-kleurig met tin-craquelé. Gemerkt A.D. Copier. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Belgisch Art Deco aardewerken theeservies. Boch Freres. Decor Colombe. Circa 1920. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop/schotels. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Twee delen antiek polychroom majolica. 1900 - 1920. 1x grote schenkkan. 1x hang-bloempot. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma vaas met rood glazuur, draken en geisha decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Schaal met paradijsvogel decor, goed. 1x Kom met landschap/floraal decor, goed. 1x Vaas met tuin decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goed...
Lot zilver met een naamcollier, RENY, een spangcollier, een collier uit 4 delen met getorst decor en een collier en armband met meerdere dunne kettinkjes bij elkaar. Totaal ca 121 gram.
Twee nieuw beschilderde metalen jerrycans met Gulf opschildering. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Japans Satsuma kaststel met figuren/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 20 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat
Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.
Religieus eivormig objecht, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. ...
Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.
Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. twaalfkantig geslepen blauw glazen odeurflacon voorzien van 2 zilveren kraag en doppen versierd met bloemdecor. Eén dop met scharnier. 10,5 cm. En een...
Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...
Plated staaframmelaar voorzien van Boedha hoofd en 3 belletjes. Met zwaar uitgevoerde, bewerkte staaf. Voorzien van gravure: Victoria Hayves, Born 3rd june 1848. lengte 15 cm. In goede staat
Zilveren suikerstrooier, 833/000, met gezaagde ronde bak voorzien van een rand met floraal decor en in het midden een afbeelding van 2 figuren met een putto. De steel heeft een krul en is versierd met...
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model versierd met filigrainwerk en aan de achterzijde voorzien van een ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.:P:1849. ø5cm. ca 32 gram. In redelijk ...
Paar zilveren keelknopen, 833/000. 27 mm. totaal ca 21 gram. Knopen zijn wat gedeukt verder in goede staat
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een deels getorste steel voorzien van graveerwerk. De achterzijde van de bak is voorzine van een gravure: J.S.Kamstra 4 juni 1911. MT.: J.H.schijfsma Sneek, jl.:y:...
Antieke tas voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 800/000, versierd met leeuwenkoppen, krullen en kwabben. Voorzien van ketting. breedte 10 cm. In goede staat
Antieke 18e eeuwse zilveren strooilepel met ronde ajour gezaagde bak met florale rand, steel met kruis en springende leeuw. Schoonhoven j.l.: T. Anno 1791. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 22 gram....
Kristallen olie- en azijnstel in een zilveren houder, 833/000, olie en azijnkaraf met ruitslijpsel, geplaatst in een zilveren houder met parelversiering. jl.:a:1885. In goede staat
Stel zilveren roomlepels, 833/000, met een schelpvormige bak en een steel met krul bekroond met een vogel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 12 cm. totaal ca 51 gram. In goede staat.
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...
Geelgouden streekbroche, 585/000, versierd met knopjes. In de vorm van een kroontjes, Lijkt gemaakt uit een deel van een sluiting. ca 2,6 gram. 40x12mm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met saffier en zirconia. Een ovale rozethanger, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 10 zirconia's. Grootte hanger 10x19mm. ca ...
Zilveren sieradenset, 925/000, met opaal mozaiek. Set met een paar oorhangers en een bolletjescollier voorzien van een ovale hanger met wit opaalmozaik en een zilveren bewerking. Oorhangers lengte 35 ...
Vier colliers gemaakt uit edelstenen, een collier met rozenkwartskralen, ø 6-13mm. lengte 65 cm. Een collier van tijgeroogkralen, ø7-14mm. 64 cm. een collier van nefrietkralen, ø8mm, lengte 80 cm. en ...
Twee paar zilveren breipendoppen, 833/000. Stel zilveren breipendoppen met floraal decor en fijne ketting. Wat gedeukt. 4,5cm. Totale lengte met ketting 35 cm. En een stel breipendoppen, strak model m...
Armband van granaat met een zilveren slot, 835/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met een kwartje. lengte 21 cm. In goede staat.
Armband van granaat met een zilveren slot, 835/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met een kwartje. lengte 21 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een wereldbol met lapis lazuli, parelmoer en kwarts. ø 12 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Twee paar breidoppen en een breischede als broche, 833/000. 2 Paar breidoppen met ketting en een breipenschede met oog en brochering. ca 27 gram. Iets gedeukt verder in goede staat
Zilveren gourmet collier, 925/000, geslepen model, breedte 9 mm, voorzien van een grote karabijnhaak. 50 cm. ca 74 gram. In goede staat
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Ketut Keteg. Indonesische School. 1919 - 2010. Erotische figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Udoli Sazavy u Ronova. Verso. Stoomtrein langs rivier. Afmeting: H 15 x B 28 cm. Olieverf op karton. In goede staat.
Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Orientaals achter-glasschildering. orientaalse vrouw. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
J. Vervloet. Lucerne. 20e Eeuw. Promenade Lucerne. Aquarel op papier. Afmeting: H 38 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palmachtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.
Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede dekseldoos met slot. Sleutel mist. Afmeting: 9 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke kopergeslagen wandschotel. Petrus Paulus Rubens. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 63 cm. In goede staat.
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Decoratieve compositie metalen tafellamp met Rembrandt van Rijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinvazen met oren. Barok-stijl. Wit gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vier antieke Corpus Christi beelden. Divers. IJzer, hout. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.
Tafel van eikenhout, met gedraaide poten. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 102 x 101 x H 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten nachtkast met lade en klep. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 86 x 46 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde dekenkist met origineel slot en floraal decor. Deksel heeft nieuwe omlijsting. Afmeting: 47 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duits boeren biedermeier secretaire van eikenhout. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 95 x 110 x 55 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Liggende baby. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.