Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Rustende boer
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Rustende boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 70 EUR

C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,

Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria
Startprijs 70 EUR

Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Weegschaal in mahonie kast
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Startprijs 70 EUR

Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Glas-in-lood hanglamp
Startprijs 70 EUR

Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Startprijs 70 EUR

Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...

Petroleum lamp
Startprijs 70 EUR

Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Antieke waaier van been
Startprijs 70 EUR

Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Startprijs 70 EUR

Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Wapenschild met twee dolken
Startprijs 70 EUR

Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Oude klarinet in koffer
Startprijs 70 EUR

Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.

Engelse bestek/documentenkist
Startprijs 70 EUR

Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Gestoken blaasbalg
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.

Amerikaanse tafelklok, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Engelse schommelstoel, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren veren. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 160 x 80 x 58 cm. In goede staat.

A.D. Copier schaal 'Serica'
Startprijs 70 EUR

Grote Leerdam glazen Serica (nr. 70) schaal uit 1946. Amber-kleurig met tin-craquelé. Gemerkt A.D. Copier. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.

A.D. Copier spijkervaas, 1950
Startprijs 70 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Twee majolica bloempotten
Startprijs 70 EUR

Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco theeservies
Startprijs 70 EUR

Belgisch Art Deco aardewerken theeservies. Boch Freres. Decor Colombe. Circa 1920. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop/schotels. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Twee delen majolica
Startprijs 70 EUR

Twee delen antiek polychroom majolica. 1900 - 1920. 1x grote schenkkan. 1x hang-bloempot. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts fayence
Startprijs 70 EUR

Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Japanse vaas
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma vaas met rood glazuur, draken en geisha decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Startprijs 70 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Schaal met paradijsvogel decor, goed. 1x Kom met landschap/floraal decor, goed. 1x Vaas met tuin decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goed...

Vijf colliers
Startprijs 75 EUR

Lot zilver met een naamcollier, RENY, een spangcollier, een collier uit 4 delen met getorst decor en een collier en armband met meerdere dunne kettinkjes bij elkaar. Totaal ca 121 gram.

Set metalen jerrycans
Startprijs 75 EUR

Twee nieuw beschilderde metalen jerrycans met Gulf opschildering. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

5-Delig Satsuma kaststel
Startprijs 75 EUR

Antiek vijf-delig Japans Satsuma kaststel met figuren/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 20 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren melkkan
Startprijs 80 EUR

Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat

Wildschaar met zilver
Startprijs 80 EUR

Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.

Ei vormig object
Startprijs 80 EUR

Religieus eivormig objecht, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. ...

Twee kristallen flacons
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.

Twee odeurflacons
Startprijs 80 EUR

Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...

Twee odeurflacons met zilver
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. twaalfkantig geslepen blauw glazen odeurflacon voorzien van 2 zilveren kraag en doppen versierd met bloemdecor. Eén dop met scharnier. 10,5 cm. En een...

Zilveren suikerstrooier, Empire
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...

Plated rammelaar
Startprijs 80 EUR

Plated staaframmelaar voorzien van Boedha hoofd en 3 belletjes. Met zwaar uitgevoerde, bewerkte staaf. Voorzien van gravure: Victoria Hayves, Born 3rd june 1848. lengte 15 cm. In goede staat

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, met gezaagde ronde bak voorzien van een rand met floraal decor en in het midden een afbeelding van 2 figuren met een putto. De steel heeft een krul en is versierd met...

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model versierd met filigrainwerk en aan de achterzijde voorzien van een ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.:P:1849. ø5cm. ca 32 gram. In redelijk ...

Paar antieke zilveren keelknopen
Startprijs 80 EUR

Paar zilveren keelknopen, 833/000. 27 mm. totaal ca 21 gram. Knopen zijn wat gedeukt verder in goede staat

Zilveren geboortelepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een deels getorste steel voorzien van graveerwerk. De achterzijde van de bak is voorzine van een gravure: J.S.Kamstra 4 juni 1911. MT.: J.H.schijfsma Sneek, jl.:y:...

Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Antieke tas voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 800/000, versierd met leeuwenkoppen, krullen en kwabben. Voorzien van ketting. breedte 10 cm. In goede staat

Antieke zilveren strooilepel, 1791
Startprijs 80 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren strooilepel met ronde ajour gezaagde bak met florale rand, steel met kruis en springende leeuw. Schoonhoven j.l.: T. Anno 1791. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 22 gram....

Olie-azijn stel met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen olie- en azijnstel in een zilveren houder, 833/000, olie en azijnkaraf met ruitslijpsel, geplaatst in een zilveren houder met parelversiering. jl.:a:1885. In goede staat

2 Zilveren roomlepels, stel
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren roomlepels, 833/000, met een schelpvormige bak en een steel met krul bekroond met een vogel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 12 cm. totaal ca 51 gram. In goede staat.

3 Bestekdelen zilver
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...

Geelgouden streekbroche
Startprijs 80 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, versierd met knopjes. In de vorm van een kroontjes, Lijkt gemaakt uit een deel van een sluiting. ca 2,6 gram. 40x12mm. In goede staat.

Witgouden hanger met saffier en zirconia's
Startprijs 80 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier en zirconia. Een ovale rozethanger, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 10 zirconia's. Grootte hanger 10x19mm. ca ...

Zilveren sieradenset, 3 delig
Startprijs 80 EUR

Zilveren sieradenset, 925/000, met opaal mozaiek. Set met een paar oorhangers en een bolletjescollier voorzien van een ovale hanger met wit opaalmozaik en een zilveren bewerking. Oorhangers lengte 35 ...

Vier colliers van edelstenen.
Startprijs 80 EUR

Vier colliers gemaakt uit edelstenen, een collier met rozenkwartskralen, ø 6-13mm. lengte 65 cm. Een collier van tijgeroogkralen, ø7-14mm. 64 cm. een collier van nefrietkralen, ø8mm, lengte 80 cm. en ...

2 Stel zilveren breidoppen
Startprijs 80 EUR

Twee paar zilveren breipendoppen, 833/000. Stel zilveren breipendoppen met floraal decor en fijne ketting. Wat gedeukt. 4,5cm. Totale lengte met ketting 35 cm. En een stel breipendoppen, strak model m...

Granaat-armband
Startprijs 80 EUR

Armband van granaat met een zilveren slot, 835/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met een kwartje. lengte 21 cm. In goede staat.

Granaat-armband
Startprijs 80 EUR

Armband van granaat met een zilveren slot, 835/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met een kwartje. lengte 21 cm. In goede staat.

Gouden hanger wereldbol
Startprijs 80 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een wereldbol met lapis lazuli, parelmoer en kwarts. ø 12 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

2 Paar breidoppen met ketting
Startprijs 80 EUR

Twee paar breidoppen en een breischede als broche, 833/000. 2 Paar breidoppen met ketting en een breipenschede met oog en brochering. ca 27 gram. Iets gedeukt verder in goede staat

Zilveren gourmetcollier
Startprijs 80 EUR

Zilveren gourmet collier, 925/000, geslepen model, breedte 9 mm, voorzien van een grote karabijnhaak. 50 cm. ca 74 gram. In goede staat

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Ketut Keteg, Erotische voorstelling
Startprijs 80 EUR

Ketut Keteg. Indonesische School. 1919 - 2010. Erotische figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR

Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Udoli Sazavy u Ronova, Stoomtrein langs rivier
Startprijs 80 EUR

Udoli Sazavy u Ronova. Verso. Stoomtrein langs rivier. Afmeting: H 15 x B 28 cm. Olieverf op karton. In goede staat.

Jan Kagie, Duingezicht Texel
Startprijs 80 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Achter-glas-schilderij, orientaalse vrouw
Startprijs 80 EUR

Orientaals achter-glasschildering. orientaalse vrouw. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

J. Vervloet, Promenade Lucerne
Startprijs 80 EUR

J. Vervloet. Lucerne. 20e Eeuw. Promenade Lucerne. Aquarel op papier. Afmeting: H 38 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startprijs 80 EUR

H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR

O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Fannie Bernhard, Landschap
Startprijs 80 EUR

Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palmachtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.

Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 80 EUR

Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

Antieke kerfsnede dekseldoos
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede dekseldoos met slot. Sleutel mist. Afmeting: 9 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Vier delen antiek tin
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

Twee grote kandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.

Antieke kopergeslagen wandschotel Ø 63 cm.
Startprijs 80 EUR

Zeer grote antieke kopergeslagen wandschotel. Petrus Paulus Rubens. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 63 cm. In goede staat.

Antieke macramé + voorbeeldboek
Startprijs 80 EUR

Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.

Decoratieve tafellamp 'Rembrandt van Rijn'
Startprijs 80 EUR

Decoratieve compositie metalen tafellamp met Rembrandt van Rijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Lot kruisbeelden etc...
Startprijs 80 EUR

Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.

Set gietijzeren tuinvazen
Startprijs 80 EUR

Twee gietijzeren tuinvazen met oren. Barok-stijl. Wit gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Vier antieke Corpus Christi beelden.
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Corpus Christi beelden. Divers. IJzer, hout. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Empire doofpot, 1820
Startprijs 80 EUR

Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.

Vier beschilderde dienbladen
Startprijs 80 EUR

Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1880
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Jura klokje met messing beslag
Startprijs 80 EUR

Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee armleunstoelen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.

Eiken tafel, 1880
Startprijs 80 EUR

Tafel van eikenhout, met gedraaide poten. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 102 x 101 x H 75 cm. In goede staat.

Eiken stoel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.

Eiken nachtkast, 1800
Startprijs 80 EUR

Hollandse eikenhouten nachtkast met lade en klep. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 86 x 46 x 32 cm. In goede staat.

Kistje (deels beschilderd)
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekenkist met origineel slot en floraal decor. Deksel heeft nieuwe omlijsting. Afmeting: 47 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Boeren secretaire, 1840
Startprijs 80 EUR

Duits boeren biedermeier secretaire van eikenhout. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 95 x 110 x 55 cm. In redelijke staat.

Antieke eiken theetafel, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Liggende baby
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Liggende baby. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Buste van terracotta
Startprijs 80 EUR

Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.