Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose schotel Ø 26 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose geplooide schaal met paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese rituele wijnbeker
Startprijs 60 EUR

Chinese rituele wijnhouder van brons. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Japans/Chinees porseleinen figuur
Startprijs 60 EUR

Japans/Chinees porseleinen figuur met geschrift. 19e Eeuw. Afmeting: H 11,7 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 46 cm.
Startprijs 60 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.

Chinese cloisonné dekseldoos
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Chinese cloisonné dekseldoos met floraal/dieren decor. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese melkkan
Startprijs 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Twaalf-pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR

Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel, 1890
Startprijs 60 EUR

Drie-delig Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 35 cm. In goede staat.

Franse sierschotel
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Franse fayence sierschotels. Octagonaal. Vrouw met Amor in landschap. Monogram V.P. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 32 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Japans servies + tablet
Startprijs 60 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies op handbeschilderd presenteertablet, met portretten in bodem. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop + schotels. Eén kop chip, één kop haarli...

Twee delen Deens porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen Deens porselein. 20e Eeuw. 1x Bing en Gröhndahl porseleinen forel. 1x Royal Copenhagen porseleinen fuut. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 17 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Delftse fayence papborden met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Vier delen empire serviesgoed
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....

Drie glazen vazen
Startprijs 60 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.

Set glazen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Startprijs 60 EUR

Grote moderne geplooide glazen vaas. Oranje/blauw/groen/rood kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Abstract beeld
Startprijs 60 EUR

Abstract figuratief natuurstenen beeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Art Deco theekast, 1930
Startprijs 60 EUR

Art Deco theekast van mahoniehout. Circa 1930. Afmeting: 76 x 56 x 39 cm. In goede staat.

Comtoise met harpslinger
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 60 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Grote Hollandse bijbel
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.

Bijbel met plated + schildpad 1887
Startprijs 60 EUR

Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...

2 Koperen pannen
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeelden
Startprijs 60 EUR

Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.

Dwarsfluit
Startprijs 60 EUR

Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Japans lakwerk fotoalbum met speeldoos
Startprijs 60 EUR

Antiek Japans lakwerk fotoalbum met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 27 x 7 cm. In goede staat.

Lot kerkelijk koperwerk
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek kerkelijk koperwerk. Bestaande uit: twee wierookbranders, hostie houder en een wijwater houder. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen baardman-kruik
Startprijs 60 EUR

Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

2x Koperen samovaar
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Drie miniatuur schilderijen
Startprijs 60 EUR

Drie miniatuur schilderijen. Deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Duitse steengoed kruik, H 36 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Duitse steengoed kruik met floraal decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke Deense telefoon
Startprijs 60 EUR

Antieke Deense Jydsk telefoon. Metaal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 25 x18 cm In goede staat.

Barometer
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

2x Chinese klankinstrumenten, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Diecast
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek met gravures door G. Kallenbach
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.

Twee-lichts tafellamp
Startprijs 60 EUR

Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.

Antieke tinnen theeset, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Startprijs 60 EUR

Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.

George Seveau, Kerk in Parijs
Startprijs 60 EUR

George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Monogram A.J.D. , Hollands landschap met koeien
Startprijs 60 EUR

Monogram A.J.D. 1853. Hollands landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.

J. Dooijewaard, Ossenspan bij boerderij
Startprijs 60 EUR

Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Ossenspan bij boerderijk. Houtskool op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

C.L. Dake, Koe bij drenkplaats
Startprijs 60 EUR

C.L. Dake, 1909. 1886 - 1946. Ets naar Willem Maris. Koe bij drenkplaats. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

B. Toscani, Abstracte collage
Startprijs 60 EUR

Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 60 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.

B. Elshout, Kippen in stal
Startprijs 60 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Koraal ketting
Startprijs 60 EUR

Ketting van bamboekoraal, ø14mm, met witmetalen sluiting met strasstenen. 52 cm. In goede staat

Granaat collier met zilveren slot
Startprijs 60 EUR

Collier van granaten met een zilveren slot, 835/000. Collier van 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met granaat. 38 cm. In goede staat

Zilveren collier en hanger
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Jasseroncollier met daaraan een vierkante opengewerkte hanger bezet met zirconia's. Grootte hanger 32x49mm, inclusief oog. lengte collier 60 cm. In g...

Vijf zilveren armbanden
Startprijs 60 EUR

Vijf zilveren armbanden, 835/000, voorzien van 3 rinkelbanden, een cose for ever armband en een armband met gegraveerde plaat: Uli. Totaal ca 90 gram. In goede staat

Gouden hanger hartje met diamant
Startprijs 60 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Open gouden hangertje in de vorm van een hartje bezet met een singlecuit geslepen diamantje. Grootte hanger 20x12mm. ca 1,2 gram. In goede staat.

Zilveren zwaan broche
Startprijs 60 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan versierd met markesietstenen. 8x8cm. ca 40,3 gram. In goede staat

Lot met 3 zilveren hangers
Startprijs 60 EUR

Lot met drie zilveren hangers, 925/000, met edelstenen en zirconia's. Een rechthoekige hanger met 4 rijen met edelstenen, amethist, granaat, peridoot en citrien. 15x20mm, een solitairhanger met kussen...

Zilveren manchetknopen
Startprijs 60 EUR

Zilveren manchetknopen, 925/000, met jachtdecor, voorzien van eikels en eikenblaadjes. Voorzien van koeientand. 17x18mm. ca 13 gram. Nieuw

Zes armbanden, o.a. zilver
Startprijs 60 EUR

Lot met zes armbanden, met 3 zilveren slavenbanden, één voorzien van gravure, een zilveren klemband met dolfijnen een zilveren bewerkte rinkelband en een witmetalen rinkelband met een plaatje. Totaal ...

Gouden ring
Startprijs 60 EUR

Strakke geelgouden ring, 585/000, met rechte bovenkant. breedte 3 mm. ø 55. ca 1,8 gram. Wat beschadigd aan de bovenzijde, verder in goede staat.

Zilveren armband met kleurstenen
Startprijs 60 EUR

Zilveren brede armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met 3 rijen met blauw en rookkleurige stenen. Voorzien van clipsluiting. Breedte 11mm. lengte 19 cm. ca 25,4 gram. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat

Zilveren pijpenwroeter, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren pijpenwroeter/stopper met bloemknop. Mr. P.R. Cabboes-Leeuwarden. Circa 1850. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: circa 7 gram. In goede staat.

Kristallen karaf met zilveren montuur
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen karaf met stop en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren montuur. Mr. M.A.M. van den Bersselaar-Udenhout. Afmeting: 12 x 34 cm. In goede staat.

Zilveren gembercouvert, 1868
Startprijs 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...

Zilveren botermes, 1886
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren botermes met getorste steel en heft met parelrand. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek.J.l.: B. Anno 1886. Met bijzonder export-keur en merk Van Arcker-Batavia. Afmeting: L 46 cm. Gewicht: circa...

Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met fraaie gecontourneerde en scherp gegraveerde steel. Mr. H.A. Schuss-Amsterdam. j.l.: D. Anno 1838. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 74 gram. In goede staat.

Zilveren strooilepel, 1859
Startprijs 60 EUR

Fraaie 835/000 zilveren biedermeier strooilepel met geschulpte opengewerkte bak en gecontourneerde gegraveerde steel. Mr. Wed. H. v/d Ree-Schoonhoven. J.l.: Z. Anno 1859. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht:...

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...

Twee zilveren beugels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.

Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redeljk goede staat. 8-12cm.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.

6x Plated kandelaren
Startprijs 60 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zilveren geboortebeker
Startprijs 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat

Drie beursjes met beugel
Startprijs 60 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Stel met twee zilveren borstels, 925/000, versierd met een contour voorzien van bloemen. MT.: Walker & Hall, Sheffield, jl.:t:1911. 28 cm. Diverse deukjes verder in goede staat.

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Twee zilveren gespen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren gespen, 833/000, een rechthoekig model met bewerking van opengewerkte ovaaltjes en een rand met bewerking, 10x8cm.. En een ovaal gecontourneerde gesp opengewerkt en versierd met strikken...

Odeurflacon met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Flacon met goudrand
Startprijs 60 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...

Karaf met zilveren stop
Startprijs 60 EUR

Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. En twee Japanse Satsuma vazen met floraal/vogel/vlinder decor, één chip. Circa 1920. Afmeting: 1...

Chinese penselenvaas van bamboe
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.

Antieke bronzen olielamp
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen Oosterse olielamp. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek Chinees cargo porselein. Bestaande uit: celadon kom met geritste signatuur + drie schalen met glazuur. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees republiek spekstenen gesneden figuur. Vrouw met vis op tablet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Chinese sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Chinees hardhouten sieraden kastje met messing applicaties en mineraal gesneden amuletten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 15 x 13 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 20,6 cm.
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha/peterselie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.