Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit platte schakels voorzien van veeroog en haak. lengte 44cm, breedte schakels 2,5mm. ca 9,8 gram. In goede staat
Collier van parel en robijn met een witgouden hanger, 585/000, met diamant. Collier van parel en gefacetteerde robijnkralen, voorzien van een witgouden gematteerde bolsluiting, ø 7mm. In het midden va...
Geelgouden ring, 585/000, met citrien. Ring met een grote uitgewerkte kop met een bloemvorm bezet met een ovaal gefacetteerde citrien. 22x22mm. ca 10,2 gram. In goede staat.
Ebel sportclassic horloge, staal met goud, voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfer en dagaanduiding. Quarts. kastnummers: 9019 183903. Grootte kast ø34 mm. lengte 19 cm. Werkend. In goede s...
Zilveren broodmand, 835/000, met een gecontourneerde ovale vorm voorzien van zaagwerk in spijlen- en floraal decor. De rand van de mand is voorzien van een parelrand. De bodem is voorzien van een grav...
Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...
Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén haarlijn? (bakfout). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met een pauwenoogschakel en een plaatjesschakel, om en om, voorzien van een carabijnsluiting. Breedte 3 mm. lengte 42 cm. ca 12 gram. In goede staat
Parelcollier in het midden voorzien van een witgouden hanger, 585/000, in rozetvorm, ø 15 mm, met 6 cultive parels en 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Het collier is voorzien van een ...
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met figuren + parasol in landschap decor. Minimale schilfer. Afmeting: 5 x 10,5 cm. In goede staat.
Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Mei Ping vaas met craquelé glazuur en salamander decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren/landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 312 x 208 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamanten. Twee rozetoorstekers bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct SI/P-TW, merk Diamonde ø 5mm, ca 1,4 gram. Als nieuw, met certificaat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met Foo-honden in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met blauw glazuur. Met draken in wolken en goud decor. Afmeting: H 15 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 26 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang. IJzer + messing wijzerplaat. Eén wijzer! Slagwerk op grote bel. Afmeting: 36 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bergkristal en diamant, Art Deco stijl. Rechthoekige hanger met een grote gefacetteerde bergkristal met een geelgouden bevestiging vopor het hangeroog bezet met diamant...
Mooie gouden rozetring, 750/000, met diamant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromhee...
Geelgouden slavenband, 585/000, met parel. Slavenband met een opengewerkte slag, voorzien van een bewerking en bezet met 3 staafjes waarvan de middelste voorzien van 4 pareltjes. De armband is voorzie...
Twee grote 19e eeuwse vergulde empire spiegels. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 146 x B 58 cm. In goede staat.
Engelmann. Duitse School. Circa 1900. Stilleven in 17e eeuwse stijl met fruit, pronkbokaal et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 108 cm. In goede staat.
Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat
Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/rups/vlinder decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose chicken kom met kippen/figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen miniatuur vazen (bibelots) + één kopje met geisha/zotje decor. Randschade. Bovenrand schade. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor + zeemleerglazuur. Eén kop gelijmd, twee koppen goed. Afmeting: Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor. Met bodemmerk. Eén chip + haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule met fluitspeler. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot van 6 Hummel figuren. Onder andere: First love, April shower, Am scheideweg, twee dansende meisjes, twee beeldjes met tekst. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.
Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.
Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Grote Chinese of Japanse porseleinen schotel met decor van dansende zotjes. 19e Eeuw. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 30,7 cm. In redelijke staat.
Zes persoons zilveren couvert, 833/000, met zes vorken en zes lepels, 21-22cm. Totaal ca 715 gram. Voorzien van monogramgravure op de achterzijde van de steel. MT.: o.a. H.Helweg en J.Gusteloo, Amster...
Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met grijs-bruin glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 4,2 x 16 x 18 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met blauw floraal glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met geisha's in tuin bij pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom monniken in landschap decor. Afmeting: 16 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en vogel/bloesem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met papegaaien in fruitboom decor. Afmeting: H 8 x Ø 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schotel met geisha in tuin decor. Randglazuur schades. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...
19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Mahonie kast met drie legplanken. Twee-deurig. Uitneembaar. Met glas. Circa 1860. Willem III periode. Afmeting: H 196 x B 116 x D 52 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse kistkast van eikenhout met flespoten. In originele staat, met originele patina. Afmeting: 77 x 142 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten boekenkast met verstelbare schappen en twee lades. Uitneembaar. Afmeting: 210 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote romantische aquarellen. Ongesigneerd? Winter + zomergezicht met ruïnes en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Andreas Schelfhout Fecit. 1787 - 1870. Hollands landschap met boerderijen en figuren op zandpad. Klein krasje. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring, gemerkt Diamonde, met een bolle band en in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Aan weerskanten van de saffier zitten div...
Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Maria, versierd met voluten en floraal decor. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. 19x17x6cm. ca 135 gram. Enkele nette restauratieplekken aan de acht...
Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Jezus, versierd met voluten en floraal decor. Voorzien van een rijksappel met een kruis. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. ø15x12cm. ca 116 gram. ...
Twee Chinees porseleinen kommen met kalebas/vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met blauwe draak en rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren bij rijtuig decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix porseleinen klok met blindmerk. In de stijl van Jacob Petit. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk...
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos op hoge voet, met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.