Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden horlogeketting
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit platte schakels voorzien van veeroog en haak. lengte 44cm, breedte schakels 2,5mm. ca 9,8 gram. In goede staat

Collier met parel&robijn en hanger
Resultaat: 350 EUR

Collier van parel en robijn met een witgouden hanger, 585/000, met diamant. Collier van parel en gefacetteerde robijnkralen, voorzien van een witgouden gematteerde bolsluiting, ø 7mm. In het midden va...

Gouden ring met citrien
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met citrien. Ring met een grote uitgewerkte kop met een bloemvorm bezet met een ovaal gefacetteerde citrien. 22x22mm. ca 10,2 gram. In goede staat.

Ebel sport classic horloge
Resultaat: 350 EUR

Ebel sportclassic horloge, staal met goud, voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfer en dagaanduiding. Quarts. kastnummers: 9019 183903. Grootte kast ø34 mm. lengte 19 cm. Werkend. In goede s...

Zilveren broodmand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, met een gecontourneerde ovale vorm voorzien van zaagwerk in spijlen- en floraal decor. De rand van de mand is voorzien van een parelrand. De bodem is voorzien van een grav...

Zilveren theepot met comfoor
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...

Tafelklok met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Stel Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Kang Xi Ø 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén haarlijn? (bakfout). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

Gouden collier
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een pauwenoogschakel en een plaatjesschakel, om en om, voorzien van een carabijnsluiting. Breedte 3 mm. lengte 42 cm. ca 12 gram. In goede staat

Parelcollier met withanger
Resultaat: 350 EUR

Parelcollier in het midden voorzien van een witgouden hanger, 585/000, in rozetvorm, ø 15 mm, met 6 cultive parels en 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Het collier is voorzien van een ...

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels met figuren + parasol in landschap decor. Minimale schilfer. Afmeting: 5 x 10,5 cm. In goede staat.

Sàrika Gòth, Stilleven met poppen
Resultaat: 350 EUR

Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas H 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Zwart porseleinen trekpot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon Mei Ping vaas met craquelé glazuur en salamander decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 18,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren/landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,2 cm. In goede staat.

Tien delen Herend porselein
Resultaat: 350 EUR

Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...

18e Eeuws wortelnoten theekist
Resultaat: 350 EUR

Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.

Chinese dubbele vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 17,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch kleed, 312 x 208 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 312 x 208 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 350 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....

Witgouden oorstekers met diamant
Resultaat: 325 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamanten. Twee rozetoorstekers bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct SI/P-TW, merk Diamonde ø 5mm, ca 1,4 gram. Als nieuw, met certificaat.

Chinese Familie Rose kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte pot Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met Foo-honden in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 21,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen bloempot met blauw glazuur. Met draken in wolken en goud decor. Afmeting: H 15 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 26 x 24 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang. IJzer + messing wijzerplaat. Eén wijzer! Slagwerk op grote bel. Afmeting: 36 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Resultaat: 325 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.

Geelgouden hanger met bergkristal & diamant
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bergkristal en diamant, Art Deco stijl. Rechthoekige hanger met een grote gefacetteerde bergkristal met een geelgouden bevestiging vopor het hangeroog bezet met diamant...

Gouden ring saffier& diamant
Resultaat: 325 EUR

Mooie gouden rozetring, 750/000, met diamant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromhee...

Gouden slavenband met parels
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met parel. Slavenband met een opengewerkte slag, voorzien van een bewerking en bezet met 3 staafjes waarvan de middelste voorzien van 4 pareltjes. De armband is voorzie...

Twee vergulde spiegels
Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde empire spiegels. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 146 x B 58 cm. In goede staat.

Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl
Resultaat: 325 EUR

Engelmann. Duitse School. Circa 1900. Stilleven in 17e eeuwse stijl met fruit, pronkbokaal et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 108 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaren
Resultaat: 325 EUR

Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat

Chinese Pelgrim/maan vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/rups/vlinder decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese chicken kom
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose chicken kom met kippen/figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Bibelots + kopje (10x)
Resultaat: 325 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen miniatuur vazen (bibelots) + één kopje met geisha/zotje decor. Randschade. Bovenrand schade. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese koppen met zeemleerglazuur Ø 8 cm.
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor + zeemleerglazuur. Eén kop gelijmd, twee koppen goed. Afmeting: Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop/schotels
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 17,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor. Met bodemmerk. Eén chip + haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke vuurvergulde pendule, 1850
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule met fluitspeler. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

6x Hummel figuren
Resultaat: 325 EUR

Lot van 6 Hummel figuren. Onder andere: First love, April shower, Am scheideweg, twee dansende meisjes, twee beeldjes met tekst. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten
Resultaat: 325 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.

Romeinse ring + fibula
Resultaat: 325 EUR

Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.

J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram
Resultaat: 325 EUR

Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse schotel Ø 30,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinese of Japanse porseleinen schotel met decor van dansende zotjes. 19e Eeuw. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 30,7 cm. In redelijke staat.

Zes zilveren lepels & zes vorken
Resultaat: 320 EUR

Zes persoons zilveren couvert, 833/000, met zes vorken en zes lepels, 21-22cm. Totaal ca 715 gram. Voorzien van monogramgravure op de achterzijde van de steel. MT.: o.a. H.Helweg en J.Gusteloo, Amster...

2x Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met oren
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met grijs-bruin glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 4,2 x 16 x 18 cm.In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw floraal glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Chinese kom Ø 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met geisha's in tuin bij pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenpot
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom monniken in landschap decor. Afmeting: 16 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,3 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en vogel/bloesem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 40 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met papegaaien in fruitboom decor. Afmeting: H 8 x Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese Queng Lung schotel Ø 30,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schotel met geisha in tuin decor. Randglazuur schades. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Duits Meissen deelservies
Resultaat: 300 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...

Zandstenen beeldhouwwerk
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.

Twee houten beelden
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

2-Deurige mahonie kast
Resultaat: 300 EUR

Mahonie kast met drie legplanken. Twee-deurig. Uitneembaar. Met glas. Circa 1860. Willem III periode. Afmeting: H 196 x B 116 x D 52 cm. In goede staat.

17e Eeuwse kistkast
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Hollandse kistkast van eikenhout met flespoten. In originele staat, met originele patina. Afmeting: 77 x 142 x 50 cm. In goede staat.

Engelse schrijftafel
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.

Mahonie boekenkast
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten boekenkast met verstelbare schappen en twee lades. Uitneembaar. Afmeting: 210 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Franse pendule met putti, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen (Iran)
Resultaat: 300 EUR

Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Twee Art Deco-stijl wandlampen
Resultaat: 300 EUR

Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De manke
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Winter + zomergezicht
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse grote romantische aquarellen. Ongesigneerd? Winter + zomergezicht met ruïnes en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 300 EUR

Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

A. Schelfhout Fecit, Hollands landschap met boerderijen
Resultaat: 300 EUR

Andreas Schelfhout Fecit. 1787 - 1870. Hollands landschap met boerderijen en figuren op zandpad. Klein krasje. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 20 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring, gemerkt Diamonde, met een bolle band en in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Aan weerskanten van de saffier zitten div...

Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld
Resultaat: 300 EUR

Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Maria, versierd met voluten en floraal decor. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. 19x17x6cm. ca 135 gram. Enkele nette restauratieplekken aan de acht...

Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld
Resultaat: 300 EUR

Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Jezus, versierd met voluten en floraal decor. Voorzien van een rijksappel met een kruis. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. ø15x12cm. ca 116 gram. ...

Twee Chinese kommen Ø 12 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met kalebas/vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees (12x)
Resultaat: 300 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese rode schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauwe draak en rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren bij rijtuig decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Franse porseleinen klok, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse Charles Dix porseleinen klok met blindmerk. In de stijl van Jacob Petit. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk...

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos op voet
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos op hoge voet, met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 9,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kang Xi vazen, H 15 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.