18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden, versierd met o.a. met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 367 gram. In goede st...
Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A.van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzie...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met blauw saffier. Oorstekers met 3 rijen bezet met elk 5 rond gefacetteerde blauw saffieren. Grootte 8,5x14mm. De oorstekers zijn voorzien van een steker en clip. ca 3...
Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Geelgouden koordarmband, 585/000, ø 4mm. lengte 19,5cm,ca 5,6 gram. In goede staat
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren veren. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 160 x 80 x 58 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
Zilveren armband met bedels, 925/000. Geslepen gourmetarmband met bakslot voorzien van 5 bedels, een olifant, hond, os, toreador en een inheems figuur. Breedte armband 7 mm. lengte 18 cm. ca 43,2 gram...
Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met krullen en florale bewerking. De schaal heeft een verdikte rand met voluten. 12x18x3,5cm. ca 98 gram. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden venetiaans collier met een peervormige opengewerkte hanger bezet met 2 diamanten met een oud slijpsel, ( één diamant heeft een chip.) Lengte...
Geelgouden ring, 750/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 4,6 gram. In goede staat
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
Mahonie Biedermeier tafel, deels massief. Circa 1820. Met plateau-voet en berenklauwen. Afmeting: H 58 x Ø 71 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 800/000, met Peruaanse tekens. Armband met 5 schakels versierd met diverse inca tekens. Voorzien van bakslot. 6 cm. 18 cm. ca 113 gram. In goede staat
Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met een brede band met daartussen een rechthoekig gefacetteerde grote smaragd, 8,5x6mm, ca 0,80 ct. In de band zitten aan weerskanten 5 briljant ...
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Hanger gemaakt uit een ring met daarin 2 chatons bezet met roosgeslepen diamant, ø ca 3,8mm. Grootte hanger 30x20mm. ca 3,6 gram. In goede staat
18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.
Bijbel met zwart lederen kaft, nieuwe testament, 1890, met goud op snee. Voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel gecontourneerd zilveren slot met graveerwerk. MT.:Fa. Jac. Gelderblom & Zoon, S...
Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van goud op snee. Versierd met gecontourneerde zilveren hoekstukken, sloten en elementen met draagogen en ketting. Alle...
Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.
Kristallen bierpul versierd met rond en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren deksel, 833/000, met duimstop en parelrand. Op het deksel staat een gravure: Burgemeester en Wethouders aan I.H. Le M...
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Engelse palissanderhouten stickbarometer met floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,61 ct. ø kop 9,5 mm. ø53 ca 3,3 gram. Nieuw
Zilveren chatelaine met accessoires, 833/000, voor Friese dracht. Gecontourneerde rokhaak voorzien van kettingwerk met daaraan een schaar met zilveren grepen, een naaldenkoker met gedreven figuren en ...
Geelgouden hanger, 585/0000, met gesneden bloedkoraal. Opengewerkte ovale hanger versierd met graveerwerk, in het midden voorzien van een ovaal gesneden bloedkoraal met vrouwfiguur. 36x22mm, inclusief...
Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een bewerkte steel voorzien van putti en een ruiter te paard. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure: Willen Sjoerd van den Velde, Reinder vd Velde ...
Geelgouden streekbroche, 585/000, met koraal. Ronde streekbroche voorzien van een geschulpte rand en versierd met diverse knopjes en 13 bloedkoralen. ø28mm. ca 6,0 gram. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken hockers met draken. Speciaal voor porseleinen vazen. Circa 1870. Afmeting: H 90 x Ø 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Lot divers plated. Onder andere; theeservies et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 43 cm. In goede staat.
Zilveren schep, 833/000, met gecontourneerd gezaagd blad voorzien van agaten heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:g:1866. 24,5cm. ca 66 gram. In goede staat
Twee antieke 835/000 zilveren roomlepels met geschulpte bakken en gedreven afbeeldingen van molen met zwanen. Haakstelen met platte cartouch wapenschildjes. Eén keer bekroond met zittende putti en één...
Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil-stijl bronzen wandplaquettes in de stijl van Alphonse Mucha. Gesigneerd Milo. Afmeting: 23,5 x 9 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Slangenbezweerder. Gesigneerd Arthur Burry sculp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Elegante witgouden armband, 585/000, met saffier. Armband gemaakt uit 2 rijen fijne luna-schakels in het midden voorzien van een witgouden element met slag, bezet met 2 rond geslepen bergkristallen en...
Zes zilveren taartvorken, 835/000, Lang model met een gegraveerde steel bekroond met een eikel. 15 cm. totaal ca 109gram. MT.: Bijkamp & Co. Steenwijk, jl.:g:1966. In goede staat
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Geelgouden armband, 585/000, met nefriet. Armband met 5 ovale schakels met een getorste bewerking en bezet met een ovaal cabouchon geslepen nefrietsteen. breedte armband 14 mm. lengte 17 cm. ca 20,7 g...
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Houtgestoken figurengroep gemaakt van notenhout. Jagers met reebok, gewei mist. 19e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 19 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Brede geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 bolle banden waarvan de middelste bezet is met diverse briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,50 ct. Breedte ring 13mm. ca 8,7 gram. In goede ...
Gouden armband, 585/000, fantasie model met ankerketting en oogjesschakel. Versierd met een geelgouden hartelement en 2 witgouden koffieboon elementen. breedte 8-16mm. lengte 19 cm. ca 13,2 gram. In g...
Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.
Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovale hanger voorzien van een opengewerkte rand uit draad, bezet met een fraai gesneden schelpcamee. 38x23mm, inclusief oog. ca 5,4 gram. in goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met limoges emaille. Ovale hanger met een 2 getorste randen voorzien van een schilderemaille voorstelling van een vrouwenhoofd. 20x37mm, inclusief oog. ca 5,1 gram. In goed...
Zware witgouden ring, 750/000, met een tourmalijn en diamant. Een prachtige strakke ring met een in peervorm gefacetteerde tourmalijn, 9 mm., met een mooie donkergroene kleur, en diverse briljant gesl...
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.