Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Satsuma bloempot + wandschotel
Startprijs 120 EUR

Twee delen antiek Japans Satsuma aardewerk. Figuren decor. Circa 1920. 1x Bloempot. 1x Wandschotel. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.

Chinees bord + klapmutskom
Startprijs 120 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting circa: H 9,5 x Ø 8 cm. In goede staat

Chinese Imari theepot
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Imari dekselpotten
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse Imari kommen
Startprijs 125 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse porseleinen Imari kommen. Octagonaal. Met landschap/figuren/draken decor. Haarlijnen. Afmeting: 6,3 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen kom met tuin/vlinder/pagode decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm.
Startprijs 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Queng Lung met tuin decor. Met latere zilveren beugel. Minimale chip. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen pompoen-vormige dekselpot met floraal/vlinder decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: 27 x18 x 19 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 22,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese hocker + cachépot
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen cachépot met rondom figuren decor + houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x Ø 31 cm./ 76 x Ø 42 cm. In goede staat.

Chinese hocker + cachépot
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen cachépot met floraal/kempvissen decor op een houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 35 cm./75 x Ø 42 cm. In goede staat.

Japans benen inro
Startprijs 150 EUR

Japans benen inro in de vorm van een kistje met benen hoofd. Meiji. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 6 x 4 x 2,3 cm. In goede staat.

Bronzen Quang Yin
Startprijs 150 EUR

Chinees brons verguld boeddha figuur. Met signatuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke Chinese blanc de Chine buste
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese blanc de Chine boeddhistische buste. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Drie Chinese druivenschotels Ø 26 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie grote Chinees porseleinen druivenschotels. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 15 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen Ø 7,7 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen met floraal/eenden in coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese oorvazen, H 42,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen beeld
Startprijs 150 EUR

Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese gouaches op zijde
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Startprijs 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met rondom figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Eén vaas randschade. Afmeting: H 23 cm.

Chinese hocker
Startprijs 160 EUR

Chinees porseleinen kinder hocker. Kantonees met Familie Rose, floraal/goud/vogel/vlinder decor. Afmeting: H 25 x Ø 20 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese scheerbekken Ø 27 cm.
Startprijs 170 EUR

Gerestaureerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose koppen
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese Song vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen bolvaas in Song. Rood-groen glazuur. Afmeting: H 8,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk van zijde
Startprijs 180 EUR

Chinees kunstwerk van zijde in houtgestoken lijst. Met kraanvogel/paradijsvogel et cetera. Afmeting: H 75 x B 42 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal
Startprijs 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.

Vijf-delig Japans kaststel
Startprijs 180 EUR

Vijf-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met floraal decor. Twee deksel gerestaureerd. Afmeting: H 29 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Peking glas snuffbottle
Startprijs 180 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle met watervogel decor. Met signatuur. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Startprijs 180 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met salamander, vissen, floraal decor et cetera. Met signatuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wandtegel
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen wandtegel met floraal/goud decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 20 x 20,1 x 0,8 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels met zilveren beugel Ø 10 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese dekschaal
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.

Acht Chinese schotels Ø 23,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese vaas, H 11 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.

Chinese Familie Rose schaal Ø 14,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Japanse/Chinese borden Ø 25 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Japans/Chinees porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 20 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met tuin/bamboe/vogel/insecten decor. Afmeting:H 4,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Floraal/pagode decor. Twee bakfouten. Afmeting 6,2- 10,4 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Khim
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees snaarinstrument, zogenaamde Khim. In lakwerk dekseldoos. Circa 1900. Afmeting: 34 x 78 x 12 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Ming kom Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor + bodemmerk. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese blanc de Chine Quan Yin, 1900
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met craquelé glazuur. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 23,7 cm. In goede staat.

Chinees tafelscherm
Startprijs 200 EUR

Antiek 19e eeuws Chinees hardhouten tafelscherm met parelmoer inleg. Afmeting: 20,5 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 13,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met figuren/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Japans Imari porseleinen scheerbekken met vaas/paradijsvogel/vlinder/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese god. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas met floraal/vogel/vlinder decor. Vaas is vastgelijmd op sokkel. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselkom Ø 15,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselkom met geel glazuur, floraal/goud/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén Queng Lung standaard met landschap decor. Eén celadon vaas in Sung-stijl. Afmeting: 9,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met oren, H 18,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese celadon vazen
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen met ivoorkleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Jade gesneden medaillon Ø 30 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot jade gesneden medaillon met draken decor aan beide zijden. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.

4x Chinese roomborden
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm.In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

Halsketting met drie Chinese bedelkralen
Startprijs 200 EUR

Halsketting van lederen koord met daaraan drie oude Chinese bedelkralen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en vlinder/kostbaarheden decor. Deksel gelijmd. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met rood glazuur + bodemmerk. Pijpvaas met figuren decor + bodemmerk. Celadon gemberpot. Capucijne kom, minimale chip. Afmeting: 9,5 - 24 cm. I...

Chinese vaas met kippen decor, H 13,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met kippen decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,7 cm. In goede staat.

Chinese Song-stijl vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met lichtblauw glazuur. Song-stijl. Afmeting: H 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 19 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met koraalrood glazuur en floraal goud + tekst decor. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese of Japanse cloisonné knobbelvaas met draken decor. Circa 1880. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese botervloot
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met tuin decor. 18e Eeuw? Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese gouache, Keizerlijk paar met kinderen
Startprijs 200 EUR

Chinese gouache op rijstpapier. Keizerlijk paar met kinderen. 19e Eeuw. Iets beschadigd rechts. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha/zotjes en tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, één kop goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 x Ø 12 cm. In redel...

Vijf Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.