Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakbord met kunststof schaakstenen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Blad behoeft nieuwe laklaag. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Voorstellende Dr. H. Colijn. Verso B. Ubbink & Co. Doesburg. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.
Zeven diverse Hollandse wandtegels met ambachten naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Porseleinen rookverdrijver van Goebel. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Philips Tichelaar Makkum wandbord. 25 Jaar jubileum Philips 2002. Afmeting: 7 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 4,7 x Ø 8,9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...
Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat
Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat
835/000 Zilveren vork met tweezijdige dubbele filetranden en medaillon van gekroond Nederlands wapen. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: F. Anno 1890. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 52 gram. In goede s...
835/000 Zilveren zeeflepel, zogenaamde 'motespoon'. Opengewerkte eivormige bak, steel met twee-zijdige parelrand. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: T. Anno 1903. Afmeting: L 14,5 cm. Gewicht: circa 29 gr...
835/000 Zilveren strooilepel met ronde bak welke opengewerkt is met kruisjes. Steel met filetrand. Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. J.l.: Y. Anno 1883. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 25 gram. In go...
Antieke geslepen kristallen bokaal met amandelslijpsel op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Met 835/000 zilveren voet met filetranden. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: H 15,5 cm. - Ø 8...
Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...
800/000 Zilveren kinderlepel, steel met parelrand en inscriptie "Ineke 7-9-'28". Afmeting: L 15,5 cm. En een 835/000 zilveren eetschuifje, steel met puntfilet en inscriptie "Ineke 7-9-'29". Mr. Gerrit...
Antieke 835/000 zilveren theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. Oude restauratie. Mr. P.A. van der Beek-Workum/Franeker. j.l.: G. Anno 1866. Afmeting: L 9,5 cm. En e...
Antiek geslepen kristallen strooibus met 950/000 zilveren montuur en ajour gezaagde dop. Gemerkt: Fallun. Kleine voetschade. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm. In goede staat. Chip van bodem.
Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat
Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met een opengewerkt biedermeierpatroon. Voorzien van ketting. MT.: Gebr. van der Ree, Schoonhoven, jl.:L:1921. voorzien van zwarte tas. De beugel...
Drie delen kristal met zilver, een karaf met slijpwerk en een zilveren rand, niet passend, ø14x32cm, een kristallen geslepen vaasje op ronde zilveren voet met parelrand, ø6x18cm, en een geslepen krist...
Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroon dragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Ha...
Twee fraaie zilveren hangers, 925/000, met parel en zirconia's. Eén lang smalle hanger met krulvorm bezet met zirconia's. Onderaan de hanger hangt een witte parel bevestigd aan een hoed bezet met zirc...
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
Lot met 3 zilveren broches, 835/000, een broche met een ovale rand en bezet met plat stuk agaat, 35x45mm, een ovale broche met een rand versierd met filigrain en voorzien van een melkachtige steen, 32...
Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...
Hanger met parel, 375/000, met parel. Langwerpige hanger ovaal gecontourneerd met een ster- en hoefijzerapplique, bezet met een parel, ø 4 mm. 45x20mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Zilver vergulde armband, 835/000, gemaakt uit rechthoekige schakels versierd met filigrain en markesietstenen. Met bakslot en veiligheid. Breedte 13,5mm. lengte 17 cm. ca 9,6 gram. In goede staat