Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen (hang)bloempotten met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette met been
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.

2x Majolica borden Ø 29 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

18e Eeuwse steengoed voorraadpot
Startprijs 50 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 50 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Vier delen antiek keramiek
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...

Twee Staffordshire honden
Startprijs 50 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Bonbonschaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen bordje met zotjesdecor. Voorzien van gecontourneerde zilveren beugel, 833/000, gemaakt uit een bijbelsot met bandelwerk en parelrand. ø 16x14cm. In goede staat

Royal Copenhagen figuur
Startprijs 50 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Ganzen. 0/1400 109 609. 20e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 15 x 18 x 8 cm. In goede staat.

Vier antieke porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...

Moderne glazen sculptuur, Verliefd paar
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Verliefd paar. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Grote geplooide roze fruitschaal van glas met zwarte rand. 21e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 44 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Grote glazen groen/witte fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Set gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Startprijs 50 EUR

Glazen sculptuur in Murano-stijl. Paddestoel-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Kristalglazen vaas
Startprijs 50 EUR

Grote ruit-geslepen kristalglazen vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 21 cm. In goede staat.

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 50 EUR

Facetgeslepen kristallen dekselcoupe. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot kristalglas (divers)
Startprijs 50 EUR

Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Drie met stop. 20e Eeuw. Chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 41 cm. In goede staat.

Modern glazen object
Startprijs 50 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

4x George Sand 'Portieux' kristalglas
Startprijs 50 EUR

Vier delen George Sand 'Portieux' glaswerk. Kristalglas. Twee-kleurig. Bestaande uit: Tablet en drie bekers. 1890 - 1919. Minimale chips tablet. Afmeting: 10,5 - 30 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen (Leerdam?)
Startprijs 50 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Copier glazen schaal
Startprijs 50 EUR

Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.

Messing overlay figuur
Startprijs 50 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 50 EUR

Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR

Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.

Afrikaans houten sculptuur
Startprijs 50 EUR

Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Wolhouder
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse notenhouten wolhouder. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.

Antieke nachtwakersklok
Startprijs 50 EUR

Antieke messing nachtwakersklok met florale, ijzeren wandbevestiging. T.H. Hahn's Original Nr. 29187. Sleutel mist. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Regulateurklok, 1900
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Diverse delen kerfsnede (6x)
Startprijs 50 EUR

Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.

Lot divers antiek tin
Startprijs 50 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Franse lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Opaline lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Hollandse haardset
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Porseleinen toiletgarnituur
Startprijs 50 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

Oude smeedijzeren wildhaak
Startprijs 50 EUR

Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee kraankannen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse kraantjeskannen. 1x tin (beschilderd). 1x messing. Afmeting: H 42 - 45 cm. In goede staat.

Gobelin, Koningshuis
Startprijs 50 EUR

Antieke gobelin. Koningshuis 1937. Juliana en prins Bernhard. 48 x 77 cm. In goede staat.

Antieke godslamp, 1840
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Charles Dix compositie metalen godslamp met messing brander. Circa 1840. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Vijf antieke snuif/zwavel-doosjes
Startprijs 50 EUR

Lot van vijf antieke snuifdozen/zwaveldozen. 3x papiermaché, 1x metaal, 1x bakeliet. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tafellamp
Startprijs 50 EUR

Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse wijnfles + apothekerspot
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke historisme gietijzeren parapluhouder met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 23 cm. In goede staat.

Antieke wijwaterhouder
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.

Lamp op Chinese piedestal
Startprijs 50 EUR

Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Tinnen kraantjeskan + brander
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 50 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Startprijs 50 EUR

H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 50 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man op stoel
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam
Startprijs 50 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Dames portret, Mata Hari
Startprijs 50 EUR

Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.

3 Delen zilver kettingwerk
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband met plaatjes met filigraindecor, 16mm, lengte 19 cm, een collier met figaroschakels, 50 cm en een armband met een verlopend gourmetschakel. 23 cm met extra eindog...

Twee zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met stenen. Een ring met een klavervormige kop bezet met diverse edelstenen, o.a. citrien, peridoot en granaat, ø 22mm, ø49, en een ring met 6 grote zirconia's, breedte ...

2 Gouden hangers met parel en zirconia
Startprijs 50 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met parel en zirconia. Solitairhanger met een zirconia en een hanger in de vorm van een schelp met parel. 11-16mm. ca 1,6 gram. In goede staat

Zilveren plaatarmband
Startprijs 50 EUR

Zilveren plaatarmband, 925/000, voorzien van geslepen gourmetschakels en een plaat, 40x6mm, voorzien van een karabijnsluiting. 23 cm. ca 40,4 gram. In goede staat.

Zilveren armband en broche
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband en broche met malachiet en amethist. Armband, 925/000, met 4 gekrulde schakels bezet met malachietmozaïk voorzien van bakslot, breedte 13 mm, lengte 18 cm. En een markiesvormige broch...

Lot met 5 sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot met 5 sieraden, een parelcollier met goud op zilveren slot, 40 cm., twee zilveren strikbroches, 22x10mm, een zilveren dasschuif met zirconia, 58mm, en een armband gemaakt uit 26 dubbeltjes, uit 19...

Twee zilveren hangers
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren hangers, 925/000, een grote vierkante hanger bezet met een vierkant geslepen zalm-oranje zirconia. De hanger is voorzien van een groot zilveren oog. 22x45mm, en een kleine ronde hanger m...

Zilveren broche tulp
Startprijs 50 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een tulp, versierd met emaille. 74x10mm. ca 5,5 gram. In zeer goede staat

Buddha-to-buddha ring
Startprijs 50 EUR

Zilveren buhda-to-buhda ring, 925/000. breedte 8 mm, ø 52. ca 9,25 gram.

Zilver vergulde armband met markesiet
Startprijs 50 EUR

Zilver vergulde armband, 835/000, gemaakt uit rechthoekige schakels versierd met filigrain en markesietstenen. Met bakslot en veiligheid. Breedte 13,5mm. lengte 17 cm. ca 9,6 gram. In goede staat

Hanger met parel
Startprijs 50 EUR

Hanger met parel, 375/000, met parel. Langwerpige hanger ovaal gecontourneerd met een ster- en hoefijzerapplique, bezet met een parel, ø 4 mm. 45x20mm. ca 1,4 gram. In goede staat

Lot met 3 paar zilveren oorbellen
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...

3 Broches
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 zilveren broches, 835/000, een broche met een ovale rand en bezet met plat stuk agaat, 35x45mm, een ovale broche met een rand versierd met filigrain en voorzien van een melkachtige steen, 32...

Twee paar zilveren oorstekers met diamant
Startprijs 50 EUR

Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...

2 Zilveren hangers met parel
Startprijs 50 EUR

Twee fraaie zilveren hangers, 925/000, met parel en zirconia's. Eén lang smalle hanger met krulvorm bezet met zirconia's. Onderaan de hanger hangt een witte parel bevestigd aan een hoed bezet met zirc...

Zilveren natfruitschep, 1935
Startprijs 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroon dragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Ha...

3 Delen kristal met zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen kristal met zilver, een karaf met slijpwerk en een zilveren rand, niet passend, ø14x32cm, een kristallen geslepen vaasje op ronde zilveren voet met parelrand, ø6x18cm, en een geslepen krist...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met een opengewerkt biedermeierpatroon. Voorzien van ketting. MT.: Gebr. van der Ree, Schoonhoven, jl.:L:1921. voorzien van zwarte tas. De beugel...

Zilveren breidoppen en dovers.
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...

6 Messen met zilveren heft
Startprijs 50 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

Plated bouilloir
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Kristallen strooibus met zilveren montuur
Startprijs 50 EUR

Antiek geslepen kristallen strooibus met 950/000 zilveren montuur en ajour gezaagde dop. Gemerkt: Fallun. Kleine voetschade. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm. In goede staat. Chip van bodem.

Zilveren klontentang + theeschep
Startprijs 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. Oude restauratie. Mr. P.A. van der Beek-Workum/Franeker. j.l.: G. Anno 1866. Afmeting: L 9,5 cm. En e...

Zilveren kinderlepel + eetschuifje
Startprijs 50 EUR

800/000 Zilveren kinderlepel, steel met parelrand en inscriptie "Ineke 7-9-'28". Afmeting: L 15,5 cm. En een 835/000 zilveren eetschuifje, steel met puntfilet en inscriptie "Ineke 7-9-'29". Mr. Gerrit...

Kristallen bokaal met zilveren voet, 1858
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...

Kristallen bokaal met zilveren voet, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bokaal met amandelslijpsel op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Met 835/000 zilveren voet met filetranden. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: H 15,5 cm. - Ø 8...

Zilveren strooilepel, 1883
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met ronde bak welke opengewerkt is met kruisjes. Steel met filetrand. Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. J.l.: Y. Anno 1883. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 25 gram. In go...

Zilveren zeeflepel, 1903
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren zeeflepel, zogenaamde 'motespoon'. Opengewerkte eivormige bak, steel met twee-zijdige parelrand. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: T. Anno 1903. Afmeting: L 14,5 cm. Gewicht: circa 29 gr...

Zilveren vork, 1890
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren vork met tweezijdige dubbele filetranden en medaillon van gekroond Nederlands wapen. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: F. Anno 1890. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 52 gram. In goede s...

Brillenkoker, Berlin silber
Startprijs 50 EUR

Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat

Odeurflacon met zilver
Startprijs 50 EUR

Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...

Grote flacon met zilver
Startprijs 50 EUR

Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat

Gietijzeren ketel + ophanging
Startprijs 45 EUR

Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.

Erres radio, 1950
Startprijs 45 EUR

Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.

Lodereinfles met zilver
Startprijs 45 EUR

Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...

3 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 8,9 cm.
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 4,7 x Ø 8,9 cm. In redelijk/goede staat.