Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw floraal glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 9,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met kalebas/vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos op voet
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos op hoge voet, met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met grijs-bruin glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 4,2 x 16 x 18 cm.In goede staat.

Chinese rode schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauwe draak en rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met oren
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees (12x)
Resultaat: 300 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 10,2 cm.
Resultaat: 280 EUR

Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur en kraanvogel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinese eierschaal porseleinen kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur schotel Ø 19 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Verte borden Ø 23 cm.
Resultaat: 275 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/goud (emaille) decor. 18e Eeuw. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese rood-glazuur vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kraagvaas met rood glazuur en bodemmerk. (kwispedoor). Afmeting: 9,2 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

9
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel/vissen/kreeft/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 275 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee schotels + één kop. Compatibel. Met Chicken/Familie Rose/floraal+kip decor. Minimale randschilfers. Afmeting: 6,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, H 17,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. Beschadigd. In redelijke staat.