Chinees porseleinen schenkkan met floraal/draak/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Mandarijn bord met Familie Rose figuren decor. Chips. Afmeting: Ø 43 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schaal. Octagonaal. Met figuren in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 8 x 36,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/chicken decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 18 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/Foo-honden koppen decor. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm .
Grote antieke Japanse lakwerk naaidoos met goud decor en benen necessaire. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud + verso rood glazuur. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung zoutvat. Minimale chips. Afmeting: 5,5 x 7,4 x 7,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trompetvaas met paars-groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/oude man decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier koppen + drie schotels met mandarijn decor. Eén kop chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met fabeldier decor. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 32,6 cm
Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse goudlak inro met afbeelding van twee Japanse goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 x 4,2 x 3 cm. In zeer goede staat.
Japanse lakwerk theedoos met twee tinnen theebussen en goud decor. Fijne beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén haarlijn? (bakfout). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor en Djokja zilveren montuur. Bovenrand schade + schade aan tuit. Afmeting: H 25,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met gecontourneerde omranding. 17e Eeuw. Met berglandschap en vogel decor. Restauratie + haarlijnen. Afmeting: H 12,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine trekpot met Europeanen decor. Professionele tuit-restauratie. Afmeting: 13,5 x 19,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met figuren + parasol in landschap decor. Minimale schilfer. Afmeting: 5 x 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon schaal met geplooide omranding. Okerbruin glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal decor. Afmeting: 16 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren/landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met qilin draak. Chinees mythologisch figuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Mei Ping vaas met craquelé glazuur en salamander decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.