Lot Chinees porseleinen servies. Kop + schotels. Imari 18e - 19e Eeuw. Vijf schotels goed, één schotel chip. Drie schotels haarlijn. Eén kopje chip, één kopje haarlijn. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelij...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte pot met fabeldieren/floraal/vlinder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 29 x Ø 35,5 cm. In matige staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Eén bord met haarlijn + chip. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschap/figuren decor/Queng Lung. Minimale schilfers. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Imari chocolade kop + schotels met landschap/floraal/goud decor. 18e Eeuw. Eén kop goed, één kop chips, één kop haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 9 -Ø 15 cm. In redelijke sta...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Satsuma schotel met figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met kraanvogel/bamboe decor. 19e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese miniatuurvazen. 1x Knobbelvaas. 1x Balustervaas, chip. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm.In goede staat.
Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...
Vijf Chinees porseleinen republiek vazen met figuren/tekst decor. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japans porseleinen Arita schotel met hert decor. Circa 1700. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. 1x Diepe schotel in Queng Lung-stijl met landschap decor. 1x Schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met landschap/pagode/goud decor. Verso theeglazuur. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met coulissen/ribbel decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee minimale chips. Afmeting: 5,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console eind 19e . Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met chip, één met haarlijn. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, Queng Lung, met floraal decor. Eén schotel chips, één schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren stop. Vier tekens bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden.Queng Lung + Kang Xi? Tuin/floraal decor. Divers. Chips, haarlijnen, beschadiging, goed. Afmeting: Ø 17 - 24 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel/vlinder decor. Eén gelijmd, één met haarlijn, drie met minimale schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse Chinees porseleinen koppen. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn. Twee koppen chip. Eén kop goed. Afmeting: Ø 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23,6 cm. In matige staat.
Drie Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. 18e Eeuw. Eén bord gelijmd. Twee borden met chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Chips + 1 haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-kantige vazen, floraal. Eén celadon dekseldoos. Eén blauw-witte kom. Eén blauw-witte dekseldoos met zotje. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen plaquette in vitrine-lijst. 19e Eeuw. Landschap met pagodes. Reliëf. Afmeting: H 23,5 x B 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x bolvaas met perzik/paradijsvogel decor. 1x blanc de Chine waterdruppelaar. Beiden met bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Twee maal patti pan + hengselmand. 20e Eeuw. Geisha + bloem decor. Afmeting: 7 -11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. 18e Eeuw. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 9-delig Japans Satsuma eierschaal porseleinen theeservies met goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, zes kop en schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 ...
Twee Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1800. Tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Beide schotels haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen plaquette in houten lijst. Met afbeelding van Chinese godheid met kraanvogel en kind. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Chinese octagonale penselenbeker. Landschap/figuren decor. Afmeting: 16 x 13,5 x 12,8 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie koppen + vier schotels. Eén schotel chip, twee koppen goed, één beschadigd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinese Kang Xi kop en schotels. Divers. Bestaande uit: Twee schotels + vier koppen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 13 cm. In matige staat.
Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Onder andere: Gemberpot, twee Satsuma vazen, zes koppen + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese plated spiritual sencer/wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal + goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met floraal/tuin decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 16 - 16,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke spekstenen brushwasher in leliebladvorm. Minimale chips. Afmeting: 13 x 13 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeven stuks antiek Chinees porseleinen kopjes met spreuken. Circa 1880. Drie kopjes beschadigingen. Vier kopjes goed. Afmeting: Ø 5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor. Eierschaal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: Ø 6,4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/vogel decor. Twee schotels haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met floraal decor. Meiji. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén drakenschotel, chips. En drie Queng Lung koppen, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 6,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x 19e Eeuw, Lange Lijs/peterselie decor, randschade. 1x Queng Lung, floraal/vlinder decor, twee chips. Afmeting: Ø 21 -26 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Swastika/landschap/floraal decor. Twee borden haarlijn. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 17 - 23 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotels. Divers. Haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/vazen decor. Twee gelijmd, één met minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x gemberpot met goud decor. 1x blauwe kom + bodemmerk. 1x 18e eeuws bord met tuin decor (chips). Afmeting: 11 - Ø 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/bloem decor. Twee gelijmd, alle borden haarlijn, beschadigd. Afmeting: Ø 16,6 - 22 cm. In matig/redelijke staat.
Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit: Bronzen vaas, 19e eeuw. Kang Xi schotel, floraal, 18e eeuw. Imari bord, 18e eeuw, chips. Drie Mille Fiori kommen, floraal, goed. Afmeting: 14 - Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein, Amsterdams bont. Twee kommen gelijmd. Eén kop goed. Afmeting: 6,5 - 15,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Kleine restauratie. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Queng Lung, Imari. Beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/matige staat.
Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Divers. Elf delen. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee zoutnappen, drie kop + schotels, drie schotels met vis decor. Enkele chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kom met figuren in landschap/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.
Tien-kantige Imari porseleinen schaal met honingraat vlakken, floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met deksel. Met decor van spelende zotjes. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip, verder goed. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose/goud decor. Grootste vaas is goed. Kleinere vaas heeft chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.